Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Na FB-ju je objavila slike iz lanskega dopusta

Na FB-ju je objavila slike iz lanskega dopusta

Kako je lahko ženska, stara že čez 50 let, tako nezrela, da objavi lanske fotke iz morja??

Letos namreč ni šla. Zakaj točno, ne vem. Predvidevam, da je na tesnem z denarjem. Vem pa, da so fotke na FB-ju iz lanskega leta. Ona pa je želela prikazati, kot da je te dni preživljala na morju.

Kako vem, da so lanske fotke, se verjetno sprašujete? Sama sem bila lani istočasno na tej lokaciji, kjer smo se srečali. Smo se še skupaj fotkali, čeprav smo le znanci. In glej ga zlomka. Ima isto čupo, ista oblačila, isto obutev kot lani. Kakšno naključje… Aja, pa še bolj trden dokaz, da je bila kar lepo v Sloveniji. Na lastne oči sem jo videla v trgovini ta čas, ko naj bi se ona sončila na plaži …

Kaj točno je bil njen namen, ne vem. Se mi pa zdi to totalno nezrelo početje za gospo, staro več kot pol stoletja …

A ni poanta FBja da objaviš kar ti je všeč, kakor se počutiš, kar razmišljaš? Najbrž ni nujno objavljati le aktualnih fotografij zadnjega dne ali dveh?

Meni bi taka objava povedala, da ji je bilo tisto všeč… in to je to.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 03.08.2024 ob 18:40

A ni poanta FBja da objaviš kar ti je všeč, kakor se počutiš, kar razmišljaš? Najbrž ni nujno objavljati le aktualnih fotografij zadnjega dne ali dveh?

Meni bi taka objava povedala, da ji je bilo tisto všeč… in to je to.

Verjamem, da ji je to bilo všeč, ker letos ni šla.

Ne rabi pa lagati, da letos uživa na tej destinaciji.

Čist prav je nardila! Za take, ki se naslajate nad drugimi življenji in prav tekmujete med seboj, kdo ima boljše življenje!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4711, 03.08.2024 ob 18:52

Čist prav je nardila! Za take, ki se naslajate nad drugimi življenji in prav tekmujete med seboj, kdo ima boljše življenje!

Pa kdo tekmuje? Jaz delim samo opažanja, z njo pa ne tekmujem, ker bi itak “zmagala”, saj sem jaz bila na morju, ne da bi lagala o tem.

Nisi pomislila na to, da morda ona tekmuje oz. noče biti “poražena”, ker pač ni mogla na morje, in želi biti na isti valovni dolžini kot večina?

Očitno tekmuje tudi ona, se ti ne zdi? Večina je itak tako obsedena s popolnostjo svojega foto-virtualnega življenja, da jim je le-to realnejše od realnosti. Če no objavljene! fotke, se ni zgodilo. Nekateri tudi potujejo za svojo FB srečo, in ne zato, ker bi jul primarni cilj doživetje, ampak je primarni cilj objava. Všečki. Zavidanje. Ego. Splezaš v soboto zjutraj na hrib, pa nihče ne ve. Če pa imaš ob 8.00 na fb fotko svoje riti v pajkicah in zadaj sončni vzhod – to pa je nekaj, saj so to videli sodelavci, sorodniki, prijatelji, sosedje…

..omg..faaakk..kaj te ma za brigat, od kdaj so fotke – odzivaš se kot smrklja, pa skllepam,.da nis..(enim je res lajf povsem zbezljal..)

Zakaj zalezujes neko znanko na fb?

 

1. Jaz nosim ista oblacila ze vrsto let, sploh na morju, imam par stvari samo za morske dopuste, frizuro imam pa tudi par razlicic, na morju najpogosteje cop.

 

2. Veliko mojih znancev objavlja slike dopusta tudi po dopustu, imam tudi take, ki ogromno potujejo in vsake toliko objavijo kaj s potovanja, ceprav so v tistem trenutku doma ali celo kje drugje.

 

Tvoji dokazi padejo v vodo, se vedno pa ne vemo, zakaj se ukvarjas s tem, kaj tvoja znabka pocne?

V resnici se ne morem odločit katera od vaju je bolj uboga. Oz. patetična. Ali ti, ki zasleduješ ljudi, celo veš kakšna oblačila in ostalo je lani imela na sebi k si jo srečala (wtf get a f*** life), razmišljaš o njih…..al ona, ki čuti potrebo da se pretvarja da živi drugače kot živi. Obe nista čist ok na podstrešju.

p.s.
Obstaja tudi možnost da je gospa bila na morju, recimo prejšnji teden, si jo srečala ravno ko je prišla domov in je potem kasneje objavila slike. Da ima na sebi ista oblačila kot lani (poudarjam, da to veš je resno bolano) ni nič čudnega. Normalni ljudje večkrat ista oblačila oblečemo in gremo večkrat na dopust v isti kraj. V tem primeru se dotični ki ne ve da o njej govorimo opravičujem. Pa hudo mi je za njo ker med motenimi ljudmi živi.

Jaz tudi nosim lanska, predlanska, več desetletij stara oblačila. Tudi se rada vračam na kraje, kjer sem že bila. Kaj te briga, kaj objavlja, a svojega lajfa nimaš?

 

P.S. Če jaz kdaj objavim kakšne slike… je to tudi po dogodku, ko stvari zberem in si uredim – tudi vidim če je kaj zanimivega za pokazati kolegom. Včasih je to krepko za nazaj, ker sproti se mi ne da ukvarjati se s tem…

Odgovor na objavo uporabnika
O znanki, 03.08.2024 ob 18:36

Kako je lahko ženska, stara že čez 50 let, tako nezrela, da objavi lanske fotke iz morja??

Letos namreč ni šla. Zakaj točno, ne vem. Predvidevam, da je na tesnem z denarjem. Vem pa, da so fotke na FB-ju iz lanskega leta. Ona pa je želela prikazati, kot da je te dni preživljala na morju.

Kako vem, da so lanske fotke, se verjetno sprašujete? Sama sem bila lani istočasno na tej lokaciji, kjer smo se srečali. Smo se še skupaj fotkali, čeprav smo le znanci. In glej ga zlomka. Ima isto čupo, ista oblačila, isto obutev kot lani. Kakšno naključje… Aja, pa še bolj trden dokaz, da je bila kar lepo v Sloveniji. Na lastne oči sem jo videla v trgovini ta čas, ko naj bi se ona sončila na plaži …

Kaj točno je bil njen namen, ne vem. Se mi pa zdi to totalno nezrelo početje za gospo, staro več kot pol stoletja …

Hja, mogoče pa je bila lani NA dopustu in NA morju,

letos pa je bila (po tvoje) V dopustu in V morju?

Je morda to razlog?

 

Rajši se ta čas, ko jo zasleduješ po družbenih omrežjih in ugotavljaš ali je objavila lanske ali letošnje slike, uči osnovne slovenščine, bo bolj produktivno ?

Gospa vas trola, svaka ji čast.  Za take idiote, ki se ukvarjajo s tujim življenjem je prav naredila.  Ti pa si radovedna idiotka

A je komu nardila kej hudga? Ti si ta, ki zalezuje in opravlja. Da se ukvarjaš s takšnimi marginalnostmi meni bolj govori o tvoji nezrelosti. Ljudje celo objavijo fotko svojga psa, ki ga ni več in kaj zdej? Misliš, da hočejo prepričat druge, da ga še imajo?

Omg, avtorica, ti pa res moras imeti beden lajf. Tebi ni pomoci.

Verjetno je delila “spomin”, lansko sliko torej,  prepričaj se, priznala pa vem da ne boš ?

Avtorica, upam, da te nikoli ne bom spoznala. Si pa res plitka, če je tvoj domet zasledovati eno znanko na fb in preverjati njena oblačila. Pojdi rajši na dolg sprehod, nadihaj se svežega zraka, da ne boš tako zatohla od znotraj.

Sem gledala fotke, ki mi jih je letos na dopustu vrnila prijateljica, ki je prišla za par dni na obisk.

Enaka frizura, lasje speti v čop, iste kratke hlače kot lani in ista majica.

Če bi naredila novo fotko, bi bila skoraj identična, samo steklenice na mizi bi bile drugače postavljene.

Avtorica, koliko je zenska lahko nezrela, da po FB vohlja, kam drugi hodijo na dopust?

A res debeli kura? Si “jo videla” al si se kar z drisko na sekretu?

Je sploh še katera tema na monu, ji je nisi ti odprlo debeli smrdljivi retardirani spaček?

Srečni boste, ko boste živeli zaradi sebe in ne zaradi drugih. Fb je odveč. Otročja parada ničevosti in plehkobe. Joj, da se vam da!

Očitno gospa ni zadovljna s tem, da ni šla na dopust. Daje stare slike, ker želi vzdrževati sliko o sebi in ji je pomembno, kaj drugi mislijo o njej.

Da, letos si bila na morju in si absolutna zmagovalka. Zdaj pa tršici po zvezdico za v zvezek in en bombon …

    Isce pozornost

Kaj za boga milega tocno je pa tvoj namen? Pokazat tu na monu, kaksno plitvo teslo si?

Naceloma ne dajem taksnih komentarjev, ampak plitvin obrekljivih vsevednih kao pomembnic pa res ne prenasam! BRIGAJ SE ZASE, MAS OGROOOOOMNOOOOO DELA SAMA S SEBOJ ????

Golazen spletkarska ?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close