Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Motorola Motorola anonimni uporabnik 15.11.2004 ob 17:51 zadnji odgovor 18.11.2004 ob 14:05 Živjo! A se lahko popravi mobilni telefon, in kje bi to popravili? Za novega nimam dovolj, mogoče bi bilo ceneje popravit? HVALA ZA ODGOVORE Prijavi anonimni uporabnik 18.11.2004 ob 14:05 zadnji odgovor 18.11.2004 ob 14:05 Živjo ! Kar se tiče popravila telefona ti priporočam, da se obrneš na pooblaščenega serviserja to je : RAM 2, Bratislavska 7, Lj. Lahko jih pa tudi pokličeš ; 01 586 27 16. No pa veliko sreče pri popravilu ! Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.