Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek moški

moški

Kaj vam je pri ženskah všeč in česa ne marate, kaj vas privlači in kaj odbija?
Ena

Jaz zdaj malo gledam Šarapavo, kak igra tenis in pri vsakem udarcu malo zastoka. Na njej mi je vse všeč.

V bistvu niti ne kompliciram kaj dosti. Če ima lepo, čvrsto, natrenirano telo in da je povrhu tega še kolikor toliko luštna je to že skoraj dovolj, da jo spustim naprej. Potem pa, če imaš na izbiro dve podobni, pa izbereš tisto, ki je bolj zabavna od druge. Pamet ne igra velike vloge, je pa lepo, če je bogata. Logično, pomembna mi je tudi izobrazba. Saj ne, šalim se, menda ne bom porival njeno diplomo :>

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Privlači me sexi zunanjost in simpatična notranjost. Lepa in pametna.
Odbija me neupravičeno že skoraj tečno kokodakanje, na kratko, odbijajo me kure.
To kar me zanima je celotna slika, polovičarstvo ni zame.

Jaz
drugi

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close