Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Moški

Moški

Sem v dilemi.

V kratkem časovnem obdobju sem spoznala 3 moške in v tej začetni fazi so mi vse trije zelo všeč. Preden bi se odločila za enega izmed njih, bi jih rada boljše spoznala. Imam pa nekaj pomislekov glede tega, da bi se dobivala s tremi hkrati.

Kaj pravite? Naj že takoj izberem enega izmed njih, ali v istočasnem spoznavanju vseh treh ne vidite ničesar spornega?

:))))

Saj spogledovanje ni greh:). Hmm, da pa hodiš na zmenke s tremi hkrati…dobro se organiziraj:).

Kaj pa je narobe, če se družiš z vsemi tremi in jih bolje spoznaš? Zakaj ženske vedno
druženje pojmujete, kot, da bi bilo samoumevno, če greste na prijateljski zmenek z moškim,
da na koncu je potreben še seks?

Ti se kar dobivaj, sprobaj vsakega na vseh področjih pa je, če pa začutiš da ti je nekdo prirasel k srcu pa odpoveš druga dva…..pazi, da se ne opečeš, da boš na koncu brez….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Sploh ni nič narobe, če govorimo o prijateljevanju. Samo avtorica posta razmišlja o potencialnih kandidatih za kaj več:). Torej, so to zmenkarije:).
Drugače pa, sama bi se družila z vsemi tremi, nobenemu ne bi dajala nikakršnega signala za kaj več, dokler ne bi bila prepričana, česa si želim:). Samo…kaj če ti pri vseh treh preskoči za kaj več?:) Potem bo še večja dilema.

Mogoče spoznaš še četrtega in morda bo ravno ta “zasenčil” te tri.

Se strinjam. Če jih spoznavaš, še ne pomeni, da dejtaš. Oz. v tujini dejtanje itak drugače izpade kot pri nas. Tu že 1. kavica pomeni dejt in če sta si všeč, kaj hitro pristaneta med rjuhami in potem še v vezi, haloo? V vezo greš takrat in s tistim, ki si ga preko spoznavanja označil (začutil) kot “dober material” za vezo.

Eni ste pa res hecni, ja kako naj se človek za nekoga odloči, če so mu recimo trije tam tam…, brez seksa? Ja kot bi kupoval avto brez testne vožnje….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Naredi , kar te je volja. Samo ne nas s temi bedarijami tu utrujat.

V hkratnem spoznavanju vseh treh seveda ne vidim nic spornega. Verjetno ob prvih kavah se ne boste nacrtovali rezervacij porocne dvorane. Sem pa nekako prepricana, da v primeru, da so ti trije priblizno enako vsec, verjetno nobeden ni cisto pravi. Ko se bo pojavil “tisti”, bos vedela….

Fak kok ste ene nesposobne. Ti boš še naga pred prvim sexom z računalnikom v roku in tipom na sebi na monu spraševala, če je pravi čas da ti ga vtakne al še malo počakaš! Fukjena si!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close