moški, ženske – na pomoč
Partner ne upošteva partnerke , ki se trudi na “vse” načine…Partnerka postane ( se čuti kot) “inventar”…in sprašuje kako naj ukrepa, da jo bo partner spoštoval kot človeka….ne kot inventar.
A si ti za hece, al kaj…
Brez zamere….A ti resno misliš , da lahko s parimi vrsticami ogovorov na takem forumu iz sebe narediš — za partnerja– ” iz nočne omarice…Željeno in spotovano žensko ” ???
Če res hočeš kaj rešiti , potem bosta oba, kar nekaj časa, lepo hodila v kakšno strokovno posvetovalnico za reševanje odnosov….
In bo po cca pol leta jasno, kaj se še rešiti da ( pokazalo se bo, če je interes obojestranski )…
čez eno leto pa kako.
Kdaj bo to….se še ne ve. Žal.
Kakorkoli že bo…vse lepo ti želim.
Forum je zaprt za komentiranje.