Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Moški so vedno za akcijo, ženske nikoli

Moški so vedno za akcijo, ženske nikoli

Zanima me zakaj takšna razlika med moškimi in ženskami.

Moški bodo vedno našli čas za svoje prijatelje, za pivo, za šport, skratka vedno so za akcijo, hitro se zorganizirajo, nič ne komplicirajo. Ne glede na to al so samski, al v zvezi al imajo družino. Če moškega v petek pokličeš ali se gre v soboto smučat, bo skoraj sigurno za.

Ženske so vedno zasedene, vedno s čim polno zaposlene, z njimi se je treba dogovoriti za cel teden naprej, redke so spontane, nikoli nimajo časa, vedno komplicirajo. Velja tako za samske, kot za vezane in tiste z družino. Če žensko v petek kličeš ali se gre v soboto smučat, bo vedno našla nek izgovor (moram pospravljat, moram kuhat, imam frizerja, imamo obisk, ne vem če bo lepo vreme, nimam opranega kombinezona in tako dalje).

Moški tudi kadar je v zvezi nikoli ne zanemarja svojih prijateljev, ženske se kar nekam potuhnejo, kar naenkrat ves svoj prosti čas namenjajo partnerju in za prijateljice ni več časa.

Skratka, čeprav sem ženska, so mi ženske naravnost bedne. Ravno včeraj sem ponovno odpikala eno “prijateljico”, ki se zadnji dve leti dobesedno sploh ni oglasila sedaj, ko je samska, pa gnjavi vsak dan.

Sorry, enako, imam kar podobno mnenje. Moški delijo pravo prijateljstvo, med ženskami je večinoma tekmovalnost, čvekanje za hrbtom, hinavljenje itd, le malo je res iskrenega prijateljstva…žal

Meni se zdi, da je to posploševanje…., recimo nekateri moji dolgoletni prijatelji so se popolnoma odmaknili od vsega. Dobili so zelo posesivne in nesramne ženske, ki jim izbirajo celo družbo. Če nisi po njihovih merilih jim branijo druženje s tabo. Če pa slučajno na kako nesramnost reagiraš neprijazno je pa sploh konec….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Katastrofa si kvečjemu ti. Zakaj pa misliš, da bo moški vedno za smučanje – zato ker bo zadaj ena ženska, ki bo obveznosti naredila namesto njega. Saj gledam svoje sodelavce, vsak dan po službi na pir, ženske pa letijo v vrtec, šolo, pomagat tašči. To je pač ostanek starih časov. Se spomnim, kako so mene doma silili delat tisto, kar ubogi brat ni zmogel, ko se je zmenil s prijatelji.
Edina rešitev je, da začnemo ženske delat tako kot moški, gremo po službi na pir, v vrtec pa naj gredo moški, ne vaše mame ali tašče.

Se strinjam, sem tudi jaz taka, pa tudi moj je tipičen moški. Ampak pri dveh otrocih in dejstvu, da bi mož bil sposoben pustit predšolskega otroka, da se sam spravi spravi spat in zaspi, da gre on na “pir”… premislim temeljito, a bi šla na kofetek ali aerobiko. Ponavadi nisem šla.

Na srečo sta otroka že večja, ju spravim spat in lahko grem 🙂

Skratka….problem je spet v ženskah. Ti tvoji prijatelji so najbrž ZA, pa jim čarovnice to preprečujejo.

Aleluja, zakaj pa ne začnete???

Esada pejt domov

no, jaz nisem tak

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Skratka….problem je spet v ženskah. Ti tvoji prijatelji so najbrž ZA, pa jim čarovnice to preprečujejo.[/quote]

Ja tako nekako ja, oni bi seveda kam šli pa si zaradi miru doma niti ne upajo predlagat. Sploh pa z mano, ki nisem nek vzoren pobček….sicer po srcu dober haha

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Skratka….problem je spet v ženskah. Ti tvoji prijatelji so najbrž ZA, pa jim čarovnice to preprečujejo.[/quote]

Ja tako nekako ja, oni bi seveda kam šli pa si zaradi miru doma niti ne upajo predlagat. Sploh pa z mano, ki nisem nek vzoren pobček….sicer po srcu dober haha[/quote]

Ubogi moški, druga nimam za rečt. Ženske jih enostavno kastrirajo in si jih podredijo v lastne cucke.

Ja tako nekako ja, oni bi seveda kam šli pa si zaradi miru doma niti ne upajo predlagat. Sploh pa z mano, ki nisem nek vzoren pobček….sicer po srcu dober haha[/quote]

Ubogi moški, druga nimam za rečt. Ženske jih enostavno kastrirajo in si jih podredijo v lastne cucke.[/quote]

Ja žal to opažam tudi sam pri tovariših, zelo zanimiv pojav pa je naslednji, ženske naredijo iz deca kužka po njihovih merilih in ta kužek kar naeenkrat ni več privlačen.., ni jim več do seksa ker tak dec ni dec ampak pezde, ki sprašuje kam da lahko roko, potem se pa še zapletejo s kom drugim, ki je dec…haha, nekako nelogično iz mojega vidika….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

žene me je zalotila, da sem na monu, ko bi moral sekret pucat, sedaj me bo pa z metlico pretepla, kok sem jaz bogi…………..

Jaz pa to ne razumem.
Imam nekaj prijateljic, s katerimi se občasno dobivam na večerji. Ni to vsak teden, tudi vsak mesec ne, ampak nekje 2-3x letno. Lani nisem šla niti enkrat z njimi. Zakaj? Ker se vedno dobimo ob 20.30! Potem pa še kakšno čakamo! Kakšna večerja je to ob 21. ali 21.30???? Halooo! Ker one morajo dat otroke spat, preden gremo. Ja sori, no, bejbe, a vaši možje tega niso sposobni? Pa tudi če se tisti en večer ali tri večere na leto malo zavleče in otrok ni točno 20.00 v postelji, ne bo konec sveta, ne bo življenjsko ogrožen in ne bo slabo vzgojen!
Zakaj se pa ne dobimo ob 16, 17? Pa boste do 20. že doma? A, to pa spet ne, ker mož ni sposoben razvozit otroke po dejavnostih in jim pripravit večerjo!
Drage moje dame, kakšne može to imate? Jaz osebno mislim, da ni problem v njih, ker vsak opravilno sposoben odrasel moški bi moral znati popedenati dva predšolska otroka, sploh pa svoja! Problem je v vas, ker komplicirate in znate vse najbolje, potem si pa nakopljete na pleča vse in še več, možje pa seveda uživajo ves svoj prosti čas. Svašta!

Mene lahko pokličeš kadarkoli in če je le mož doma, se lahko zrihtam in grem. Brez problema. Enako mož. Najbolj zanimivo od vsega pa je to, da čeprav sva oba odprta in tolerantna en do drugega glede izhodov, sploh ne hodiva toliko ven.

Nimam ženskih prijateljic, oziroma, ne maram, ne želim jih imeti!

Moški zakon jemljejo kot izziv,ženske kot sveto dolžnost.Moški je v zakonu,da ni vedno sam za vse.Ženska je v zakonu,da bi bila sama za vse.Moški ima prijatelje v zakonu in izven njega,ženska ko pride v zakon ima le enega prijatelja,tistega s katerim je v zakonu.
Vse je le stvar izbire.

Zakaj pa potem ne hodita toliko ven, če je to tako lahko. Ker vama ni prioriteta.
Ko sem bila brez otrok, sem bila vsaj 3x na teden zvečer zunaj, sedaj sem pa 2x na mesec. Ker sem rada z otroki in vem, da me rabijo sedaj, ko so mali. Upam, da bodo odrasli in odšli na svoje, da ne bom cele dneve in noči babi servis, ker ta mladi ne bodo želeli veljati za reve.
Pa prav nič ne bo pomagalo, če sedaj pljuvate po ženskah. Večerja ob 21.00 je lahko super, če ni kakšne tečnobe zraven.

Prejšnji vikend sem praznovala RD. Prijateljica je prišla ob 22.00 (ker je morala dati otroka spat, potem pa še sebe zrihtat (glavo umiti, stusirati, naliciti, obleči)), odšla pa ob 24.00, ker se njen 17 mesečni otrok ponoči še doji!!! Hvala lepa za takšne prijateljice.

Ti pa si prijateljica, škoda da si je sploh vzela čas zate. Saj pravim, tiste ženske, ki slabo mislijo in pišejo o drugih ženskah, so pač tiste najslabše vrste in v bistvu opisujejo sebe.


Ampak prišla pa je in to je pomembno.

Meni pa gre blazno na živce, da se s prijateljicami dogovrim, da se dobimo na pijači (1x na 2 meseca maksimalno) in potem tiste z otroci rečejo, da naj pridemo kar lepo k njim domov.
,
Potem tam gledamo otroke, one skačejo sem tja, strežejo, animirajo otroka, previjajo otroka ipd.
Ko jih povprašaš kje je tip, reče, da je skočil na pijačko po službi, ker ubogi revež mora vsak dan it na eno pivičko, da se sprosti od naporne službe.

Če jih že spraviš kam ven, se tudi pri nas ponovi zgoraj opisana zgodba (bom prišla, ko bom spravila otroka spat, se stuširala in naličila – kje pa maš dedca – ja pride domov ob 20.00 pa moram spravit tamaladva spat prej, da ne bo mel kake veselice). S tem, da jo dec vsake pol ure kliče kje je to pa kje je ono pa kak naj to pa kak naj ono.
Okoli 23.00 dec ponori, da nemre ladat otroka (ki se vmes zb
udi, ker je ata povabil na čuvanje otroka svojega najboljšega samskega prijatelja in imata žurko v dnevni) in da se naj baba blagovoli pri priči pridevat dam in da če nemre otroka pripravit do tega da bo spal od 20:00 do 10:00 naslednji dan, potem on do nadaljnega več ne čuva otrok – naj se ženska kar lepo blagovoli s taščo dogovorit za varstvo. Aja še najboljše pa je, če da otroke kar na počitnice za eno noč, ker potem pa še lahko on gre ven pa spi drug dan cel dan.

[coPrejšnji vikend sem praznovala RD. Prijateljica je prišla ob 22.00 (ker je morala dati otroka spat, potem pa še sebe zrihtat (glavo umiti, stusirati, naliciti, obleči)), odšla pa ob 24.00, ker se njen 17 mesečni otrok ponoči še doji!!! Hvala lepa za takšne prijateljice. de]

No kako boš pa ti vozila ko boš imela otroke, bomo pa še vidl, ne? Zdaj si lahko tako p. pametna.


Ampak prišla pa je in to je pomembno.[/quote]

Bi bilo boljše če ne bi.

Take kot si ti si jaz ne bi želela za prijateljico in fak of tvoj rojstni dan. sramota. upam, da ta ženska bere ta forum ali da jo kdo opozori. me ne vidiš nikad više, pa se moji otroci ponoči niso dojili od 3. meseca dalje in bi od takrat lahko vsako noč prežurala, če bi mi zapasalo. ti pa ne vidiš dlje od svoje lastne egoistične riti. smrdiš pa na daleč.

Če ne drugega, 17 mesečnega otroka ponoči ziher ne bom dojila. Kaj pa ima 17 mesečnik za jest ponoči, sploh pa zizo. Groza.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close