Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek moški po ženskem okusu :))

moški po ženskem okusu :))

Sem pa mislil, da si ena zverina – glede na določene tvoje izjave …[/quote]
ne trudi si misliti … tudi to ti ne gre

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

In veš kaj je dobra stvar tega tvojega jajcanja – da vsi vedo , da ti in jaz zagotovo nisva ista oseba .
Sedaj čakam še na Poeta in Krentama, da me vsaj tako dobro skurc***, kot si me ti, da bom ostal čist in en sam … saj začuda do sedaj še ni noben dežurni kritik proglasil, da nastopam v štirih osebah hkrati .

Punce, pozor, ta bi vam skoraj zagotovo moral zmočit spodnje hlačke :

http://images.4chan.org/fit/src/1367177029243.jpg

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Juuuj, se opravičujem za slab link, ta bi vas skoraj zagotovo moral popeljati do orgazma :

http://www4.slikomat.com/13/0429/1b-mokro.jpg

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Juuuj, se opravičujem za slab link, ta bi vas skoraj zagotovo moral popeljati do orgazma :

http://www4.slikomat.com/13/0429/1b-mokro.jpg%5B/quote%5D

prosim, da mojih slik ne razpečuješ brez mojega dovoljenja..hahahaha

https://www.google.si/search?q=kenan+imirzal%C4%B1o%C4%9Flu&hl=sl&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=MyB-UeGfKcXStAbNzYDYCA&sqi=2&ved=0CCoQsAQ&biw=1366&bih=622#imgrc=YOtKaev00B4QaM%3A%3BVA_nZ1MTzfksgM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.eceerken.net%252Fresimler%252Fkenan-imirzalioglu-kimdir-resimleri-6.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.eceerken.net%252Fkenan-imirzalioglu-kimdir-resimleri%3B500%3B335

čisto resno: največ zaslug za izgled tipov imajo maskerke, vizažistke, …

bejbe se pa slinite na teh “izdelkih” … cccc

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Res je, enega Ryana sem pozabila, ampak ne tega tvojega, temveč Ryana Reynoldsa:

http://www.google.si/search?q=ryan+reynolds&hl=sl&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=dsV8UcHKM-a14ATErIHYCg&sqi=2&ved=0CEUQsAQ&biw=1366&bih=673%5B/quote%5D

Full mi je zanimivo, kako različne okuse imamo. Za vsemi temi se jaz niti v RL ne bi obrnila, kaj šele, da bi mi bili všeč kot zvezdniki …

Poet – gepard (moj konkurent v hitrosti), verjetno je poudarek na tem, da je tako hiter tudi v postelji :))

hahahahaaa..nikoli ne boš vedela….
Moški po ženskem okusu bi moral biti visok, zagorel vitek temnolasec z nasmehom kot iz reklame za kalodont. Ne bi smel imeti ukrivljenega uda s katerim ne more zadeti WC školjke, moral bi imeti tako dolgega in trdega, da bi z njim doma ometal pajčevine po stropih in da bi na njem lahko sušile perilo, z njim bi lahko trl orehe in zabijal žeblje, ko bi prdnil bi moralo zadišati po Chanelu nr.5, med spanjem bi ubrano in prav potiho smrčal melodijo za Elizo, namesto po svojih prašnikih bi moral praskati po svoji zlati Eurocard kartici. Moral bi biti nežen ter pozoren in vas ure in ure samo božal in poslušal, po drugi strani pa bi moral biti močan in samozavesten, da bi z eno potezo pokončal medveda, ga ročno odrl ter kosmat kožuh položil kot tepih pred vašo posteljo, na koncu pa vas prav na tej postelji živalsko poseksal. Drage deklice, sanjate o princu na belem konju…na koncu pa vam tudi konj v smrtnem strahu pobegne in zdirja rezgetajoč v prerijo…

Babnice -> tace stran od mojih tipov … sicer bo štala, lasanje, zmerjanje, …

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Zdaj se pa lahko pogovarjamo! Uau

p.s.: Tipi, obvoz. To ni tema za vas.

Res je, enega Ryana sem pozabila, ampak ne tega tvojega, temveč Ryana Reynoldsa:

http://www.google.si/search?q=ryan+reynolds&hl=sl&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=dsV8UcHKM-a14ATErIHYCg&sqi=2&ved=0CEUQsAQ&biw=1366&bih=673%5B/quote%5D

Full mi je zanimivo, kako različne okuse imamo. Za vsemi temi se jaz niti v RL ne bi obrnila, kaj šele, da bi mi bili všeč kot zvezdniki …[/quote]

Dobro, se vsaj ne bomo prepirale. :))

Dobro, se vsaj ne bomo prepirale. :))[/quote]

Prepirati zaradi tipov se ni vredno 😛

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Kaj je že tema? Aha, moški po ženskem okusu! Ali mi lahko kakšna predstavnica nežnejšega spola odgovori na vprašanje, ki se navezuje na to temo, namreč kakšna je za vas dobra moška rit? Enkrat sem se pogovarjal s prijateljico, ki mi je omenila, da je videla enega tipa, ki je imel hudo dobro rit, ko sem jo povprašal kako zgleda taka rit, je samo nekaj jecljala, na koncu pa me odpravila, da moja vsekakor ni taka…Torej kakšna pa je?

pa še vprašanje vezano na modo moških oblačil: kako poudarjeno naj bo viden otepač – oz. otepačeva izboklina, v letošnjih modnih zapovedih o moških hlačah ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Bolj je skrito bolj je sexy:) upam da si zadovoljen:)

Prijateljstvo med moškim in žensko ni možno, zato si dobil tak odgovor.


emmmm … odgovor mora zadovoljiti ženske … njim je namenjena temica ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Hmm..,, trda? Kot vse ostalo? 😛

Prijateljstvo med moškim in žensko ni možno, zato si dobil tak odgovor.[/quote]

Prijateljstvo ni možno? No ja, nama to ratuje že deset let…


spoštovanje, potrpežljivost, znati počakati na dodatna pojasnila, razumeti se brez besedičenja … takorekoč nirvana ☺☺☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


emmmm … odgovor mora zadovoljiti ženske … njim je namenjena temica ☺[/quote]

Ja saj omenjaš neke izboklinice in vdolbinice kaj zdej v mojem komentarju ne štima? A sem zdej dedc al kaj madona ?


emmmm … odgovor mora zadovoljiti ženske … njim je namenjena temica ☺[/quote]

Ja saj omenjaš neke izboklinice in vdolbinice kaj zdej v mojem komentarju ne štima? A sem zdej dedc al kaj madona ?
‘[/quote]
vprašanje se glasi na napačen spol ☺ — glede na temico.
— sicer pa dobro vem, da so ženski prsti najbolj stikljiv/firbčen del bitij na tem planetu — sploh, ko imajo izziv vspodbuditi še več, kot se očem dozdeva in naj bi dosegalo domišljijo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Samo da ti dela(m) domišljija:))


emmmm .. tetris sem nehal igrati že, ko je bil še v DOS_U — bolje se potrudi.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close