Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek moški po ženskem okusu :))

moški po ženskem okusu :))

Pa tako lepo smo se zabavale…..smrk, smrk….

Vse, ki sem jih omenila so od mene starejši, tako da ne vem ali ti številke nagajajo ali samo provociraš ali si v teh trenutkih prepoznal, da imaš tudi sam težave z materinskim kompleksom? :P[/quote]

Nisme tebe mislil. :)) Ti še lahko daš na svoj seznam moške izpdo 30, kaj pa druge tu dame, te pa so mi že malce sumljive, kaj norijo to nekaj norijo s temi mladeniči. :))) Mogoče pa imajo keš, še bi moral jaz poskusiti, kaj praviš? :D[/quote]

Hehe, ne vem….iti zgolj na karte povezane z denarjem se ne obnese najbolje, usta si po tej poti lahko nahraniš, duše pa ne…ne poznam tvojih prioritet 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Matjažko, uničil si nam ženski večer. Poln kufer imam tvoje zavisti. :)))

Meni ga ni uničil, saj samo čvekamo, ne vem čem je razlog za pokvarjen večer?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Nisme tebe mislil. :)) Ti še lahko daš na svoj seznam moške izpdo 30, kaj pa druge tu dame, te pa so mi že malce sumljive, kaj norijo to nekaj norijo s temi mladeniči. :))) Mogoče pa imajo keš, še bi moral jaz poskusiti, kaj praviš? :D[/quote]

Hehe, ne vem….iti zgolj na karte povezane z denarjem se ne obnese najbolje, usta si po tej poti lahko nahraniš, duše pa ne…ne poznam tvojih prioritet :)[/quote]

Antilopa je pri kešu, samo sem se že zafrknil, zdaj pa je, kaj je. :)))) haha

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Hehe, ne vem….iti zgolj na karte povezane z denarjem se ne obnese najbolje, usta si po tej poti lahko nahraniš, duše pa ne…ne poznam tvojih prioritet :)[/quote]

Antilopa je pri kešu, samo sem se že zafrknil, zdaj pa je, kaj je. :)))) haha[/quote]

No, posvojim te še vedno lahko. :))

Antilopa je pri kešu, samo sem se že zafrknil, zdaj pa je, kaj je. :)))) haha[/quote]

No, posvojim te še vedno lahko. :))[/quote]

Če imaš dolgo in močno leseno kuhavnico, kar probaj. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Meni ga ni uničil, saj samo čvekamo, ne vem čem je razlog za pokvarjen večer?[/quote]
Nekatere ženske tudi sanjajo in misel na matjažka jih je postavila na trdna tla. 🙂


Kakšen moški je moški z materinskim kompleksom?[/quote]

Ashton Kutcher je bil tak v navezi z Demi, pa Madonnini, Cherini, Liz Taylorjevi …. ljubimci so menda takšni.
Čeprav s pravim kompleksom je po moje le Ashton, ker ga ni motiviral denar, saj je sam bogat. 🙂
Tako da, ženske, če ste bogate, se bo morda izšlo za kakšno parmesečno holivudsko poroko s temi postavnimi in MLAJŠIMI!!!!!! maldeniči. :))))[/quote]

Dej no mir.

Pod nikoli ne bi mogla bit z mlajšim od sebe v nekem partnerskem odnosu. Še v isti starosti skoraj ziher ne. Mislim, saj pa nisem “pedofil”.

Pa še en :

Res nobena ni omenila Ryana Goslinga? Pa Georgea Clooneya? In Adriena Brodyja?
Kar težko verjamem.. 😉

skratka – taprav tip je:
da riga, prdi, se po riti in jajcih praska
občasno smrdi po peru in čebuli

suva tudi, če ni treba

pa, da je med tednom obrit, opran, v svežih štunfih … in pošilja cukraste sms, maile … in ne poazabi na vse 3 obletnice (njen RD, prvi “dejt” in prvi seks)

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Res je, enega Ryana sem pozabila, ampak ne tega tvojega, temveč Ryana Reynoldsa:

http://www.google.si/search?q=ryan+reynolds&hl=sl&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=dsV8UcHKM-a14ATErIHYCg&sqi=2&ved=0CEUQsAQ&biw=1366&bih=673

Punce,

Poet, Krentam, NM-3w in WishYouWereHere vas pozdravljajo …. !

http://ts1.mm.bing.net/th?id=H.4964579425648876&pid=1.9

http://www.onlineartdemos.co.uk/misc_images/prints/tiger-painting.jpg

http://dynamic2moms.webs.com/Rainforest/bigstockphoto_Jaguar_-_Panthera_Onca_2323235.jpg

http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20130406213030/animalcrossing/images/e/e3/Lion-013-2048×2048.jpg

Poet – gepard (moj konkurent v hitrosti), verjetno je poudarek na tem, da je tako hiter tudi v postelji :))

Krentam – tiger, samosvoj in samotarski kot je značilno za tigre :))

NM-3W – leopard/jaguar, spreten kot ta žival, ki brez težav spleza na drevo :))

WYWH – lev, taglavni, bognedaj, da bi drezal vanj, pričakuje, da mu bodo ženske lovile plen…:))

Upam, da je vsaj kateri od vas po horoskopu lev ali vsaj tiger v kitajskem horoskopu, ker sicer se brez osnove hvalite. :)))

Kaj pa če bi bil kar oboje navedeno v paketu naenkrat – a od viška lahko boli glava ?

Meni so zelo seksi gospodi … Cary Grant v srednjih letih – the one and only.

Kaj pa če bi bil kar oboje navedeno v paketu naenkrat – a od viška lahko boli glava ?[/quote]

Potem si en velik džek. :)) Se mora bati tista, ki jo dobiš v roke. :))

Kako si lahko džek glede nečesa na kar nisi imel popolnoma nobenega vpliva ?

Saj si ti sam pripisal “živalske lastnosti” nekaterim udeležencem foruma…:))

Dotičnim trem se vljudno opravičujem, če sem jih s tem karkoli užalil, ker jih res predhodno nisem prosil za dovoljenje – ampak glede na njihove pisarije in pristop na forumu sem po tehtnem premisleku ocenil, da mi najbrž ne bodo zaradi tega preko interneta poslali kašnega pisma – bombe …

Punce,

Poet, Krentam, NM-3w in WishYouWereHere vas pozdravljajo …. !

http://ts1.mm.bing.net/th?id=H.4964579425648876&pid=1.9

http://www.onlineartdemos.co.uk/misc_images/prints/tiger-painting.jpg

http://dynamic2moms.webs.com/Rainforest/bigstockphoto_Jaguar_-_Panthera_Onca_2323235.jpg

http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20130406213030/animalcrossing/images/e/e3/Lion-013-2048×2048.jpg%5B/quote%5D

z “mucki” se jaz ne družim ☻ WYWH — naredil si mimosunek

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Sem pa mislil, da si ena zverina – glede na določene tvoje izjave …

Sem pa mislil, da si ena zverina – glede na določene tvoje izjave …

Menim da je tole eno nežno bitjece:)

On, jaz ali kar oba ???

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close