moški po ženskem okusu :))
Vse, ki sem jih omenila so od mene starejši, tako da ne vem ali ti številke nagajajo ali samo provociraš ali si v teh trenutkih prepoznal, da imaš tudi sam težave z materinskim kompleksom? :P[/quote]
Nisme tebe mislil. :)) Ti še lahko daš na svoj seznam moške izpdo 30, kaj pa druge tu dame, te pa so mi že malce sumljive, kaj norijo to nekaj norijo s temi mladeniči. :))) Mogoče pa imajo keš, še bi moral jaz poskusiti, kaj praviš? :D[/quote]
Hehe, ne vem….iti zgolj na karte povezane z denarjem se ne obnese najbolje, usta si po tej poti lahko nahraniš, duše pa ne…ne poznam tvojih prioritet 🙂
Nisme tebe mislil. :)) Ti še lahko daš na svoj seznam moške izpdo 30, kaj pa druge tu dame, te pa so mi že malce sumljive, kaj norijo to nekaj norijo s temi mladeniči. :))) Mogoče pa imajo keš, še bi moral jaz poskusiti, kaj praviš? :D[/quote]
Hehe, ne vem….iti zgolj na karte povezane z denarjem se ne obnese najbolje, usta si po tej poti lahko nahraniš, duše pa ne…ne poznam tvojih prioritet :)[/quote]
Antilopa je pri kešu, samo sem se že zafrknil, zdaj pa je, kaj je. :)))) haha
Kakšen moški je moški z materinskim kompleksom?[/quote]
Ashton Kutcher je bil tak v navezi z Demi, pa Madonnini, Cherini, Liz Taylorjevi …. ljubimci so menda takšni.
Čeprav s pravim kompleksom je po moje le Ashton, ker ga ni motiviral denar, saj je sam bogat. 🙂
Tako da, ženske, če ste bogate, se bo morda izšlo za kakšno parmesečno holivudsko poroko s temi postavnimi in MLAJŠIMI!!!!!! maldeniči. :))))[/quote]
Dej no mir.
Pod nikoli ne bi mogla bit z mlajšim od sebe v nekem partnerskem odnosu. Še v isti starosti skoraj ziher ne. Mislim, saj pa nisem “pedofil”.
skratka – taprav tip je:
da riga, prdi, se po riti in jajcih praska
občasno smrdi po peru in čebuli
suva tudi, če ni treba
pa, da je med tednom obrit, opran, v svežih štunfih … in pošilja cukraste sms, maile … in ne poazabi na vse 3 obletnice (njen RD, prvi “dejt” in prvi seks)
Res je, enega Ryana sem pozabila, ampak ne tega tvojega, temveč Ryana Reynoldsa:
Punce,
Poet, Krentam, NM-3w in WishYouWereHere vas pozdravljajo …. !
http://ts1.mm.bing.net/th?id=H.4964579425648876&pid=1.9
http://www.onlineartdemos.co.uk/misc_images/prints/tiger-painting.jpg
http://dynamic2moms.webs.com/Rainforest/bigstockphoto_Jaguar_-_Panthera_Onca_2323235.jpg
Poet – gepard (moj konkurent v hitrosti), verjetno je poudarek na tem, da je tako hiter tudi v postelji :))
Krentam – tiger, samosvoj in samotarski kot je značilno za tigre :))
NM-3W – leopard/jaguar, spreten kot ta žival, ki brez težav spleza na drevo :))
WYWH – lev, taglavni, bognedaj, da bi drezal vanj, pričakuje, da mu bodo ženske lovile plen…:))
Upam, da je vsaj kateri od vas po horoskopu lev ali vsaj tiger v kitajskem horoskopu, ker sicer se brez osnove hvalite. :)))
Punce,
Poet, Krentam, NM-3w in WishYouWereHere vas pozdravljajo …. !
http://ts1.mm.bing.net/th?id=H.4964579425648876&pid=1.9
http://www.onlineartdemos.co.uk/misc_images/prints/tiger-painting.jpg
http://dynamic2moms.webs.com/Rainforest/bigstockphoto_Jaguar_-_Panthera_Onca_2323235.jpg
z “mucki” se jaz ne družim ☻ WYWH — naredil si mimosunek
Forum je zaprt za komentiranje.