Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek moški po ženskem okusu :))

moški po ženskem okusu :))

Drage dame, ker so Misonkko srbeli prsti in je slike moških pripenjala na temo o ženskah, odpiram temo za vse ženske, da pokažemo moškim kakšni tipi so nam všeč. Bodite milostne. :)))

Jaz prva pripenjam Walterja Nuda, italijanskega igralca (na nekaterih fotkah je malo slabši oz. na drugi strani so boljše slike)

http://www.imdb.com/name/nm0637748/mediaindex

Meni pa ni slab švedski fuzbaler Freddie Ljungberg 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Drage dame, ker so Misonkko srbeli prsti in je slike moških pripenjala na temo o ženskah, odpiram temo za vse ženske, da pokažemo moškim kakšni tipi so nam všeč. Bodite milostne. :)))

Jaz prva pripenjam Walterja Nuda, italijanskega igralca (na nekaterih fotkah je malo slabši oz. na drugi strani so boljše slike)

http://www.imdb.com/name/nm0637748/mediaindex%5B/quote%5D
A ti Antilopa imaš rada bolj kosmate ? 🙂

Dobro je, če je možat, ni pa potrebno, da je preveč kosmat. :))

Auuuu fina roba.

Hvala ti virtualna (ne)znanka:)) !

Če moški lahko nas izzivajo, pa dajmo še mi njih. :)) Mene ne moti, če je moški 40-letnik, če dobro izgleda. :))

http://deskofbrian.com/wp-content/uploads/goran_visnjic.jpg

Pravzaprav res ni pomembno koliko let šteje, bolj je važno kako je vzdrževan & ohranjen. Nekateri so že v zgodnjih 30-ih za na odpad.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Here we go again!

S tem se popolnoma strinjam.In potem ti tukaj nek pametnjakovič Matiuž bluzi,kako si “me stare” moramo najti mladega ljubimca, da bomo še malo “zaživele” ejjhhh ejh…đabe mu če je mlad in zanemarjen,ga nočem itak! :))

Še vedno bi raje “predalček” odprla kot pa se njegovega nasveta poslužila:)))

No… tale… 🙂

http://images.google.si/search?site=&tbm=isch&source=hp&biw=1339&bih=531&q=monica+belucci&oq=monica+belucci&gs_l=img.3…5458.10713.0.11229.14.7.0.7.1.0.111.721.2j5.7.0…0.0…1ac.1.11.img.VI5P-pMsLXg#tbm=isch&sa=1&q=clive+owen&oq=clive+owen&gs_l=img.3..0j0i24l9.1690.5471.0.5758.23.14.0.3.3.1.136.977.5j8.13.0…0.0…1c.1.11.img.J4a5ZE0aJXo&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.45645796,d.ZWU&fp=b263d42257d6cb6a&biw=1339&bih=531

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

http://www.nndb.com/people/795/000022729/redford.jpg

ko je bil mlajši seveda..

Paul Newman, v mlajših letih:

http://www.youtube.com/watch?v=LjlVQHwMAFk

Sicer je pa meni dober tudi igralec Ivan Herceg (Larina izbira).

Bruce Willis

S tem se popolnoma strinjam.In potem ti tukaj nek pametnjakovič Matiuž bluzi,kako si “me stare” moramo najti mladega ljubimca, da bomo še malo “zaživele” ejjhhh ejh…đabe mu če je mlad in zanemarjen,ga nočem itak! :))

Še vedno bi raje “predalček” odprla kot pa se njegovega nasveta poslužila:)))[/quote]

Tudi me lahko ogromno naredimo za to, da smo čim dlje ohranjene in imamo tako večjo izbiro 🙂 na čveku pa je tako ali tako lahko vsak dober oz dobra 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Eto, takšna različica moškega, da dobi ime moški… 😉

http://www.fanpop.com/clubs/hugh-jackman/images/3101613/title/hugh-jackman-australia-wallpaper-wallpaper

Jap, nekaj grobega je na njem. :))

Pa nekaj mlajšega

Krasno..posebej tista western varianta uuuff::)))

Grobega? Na kom?

Pa nekaj mlajšega

Ja, sem gledala film, ta ima take oči, da se kar izgubiš v njih. :))

Babe, zdej moramo pa nehat.

Drugače se nam bodo preveč sline cedile… :))) (hec)

Grobega? Na kom?[/quote]

Tvoj je tako kjut grob. 🙂

Pa tale… sploh, ko ima tridnevno bradico. 🙂

http://images.google.si/search?site=&tbm=isch&source=hp&biw=1339&bih=531&q=monica+belucci&oq=monica+belucci&gs_l=img.3…5458.10713.0.11229.14.7.0.7.1.0.111.721.2j5.7.0…0.0…1ac.1.11.img.VI5P-pMsLXg#tbm=isch&sa=1&q=jim+caviezel&oq=jim+&gs_l=img.1.4.0l10.67485.70224.8.73216.28.15.0.0.0.8.149.1455.5j9.14.0…0.0…1c.1.11.img.tSmH7utJUZ4&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.45645796,d.ZWU&fp=b263d42257d6cb6a&biw=1339&bih=531

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Grobega? Na kom?[/quote]

Tvoj je tako kjut grob. :)[/quote]

Ni grob. Samo necopatar. Nežen, a z lastno hrbtenico. Moški.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close