Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Moški o damah, damicah?

Moški o damah, damicah?

Eni moški kar naprej ženskam govorijo dame. Recimo iščem damo za družbo in podobno.

Ženske, vam je to ok? To z damami?

Tisti, ki iščejo damice, so itak za kozlat. Damica je zame punčka.

Odgovor na objavo uporabnika
nibini, 06.03.2025 ob 19:42

Eni moški kar naprej ženskam govorijo dame. Recimo iščem damo za družbo in podobno.

Ženske, vam je to ok? To z damami?

Tisti, ki iščejo damice, so itak za kozlat. Damica je zame punčka.

Jaz sem tip, pa mi dame, sploh pa damice, zveni osladno in kičasto, + se mi zdi, da to pa res samo najbolj desperatni fukfehtarji izustijo, z enim učem na pornhubu, z drugim pa oglas piše, iščem damico…, diskreten.

Obup.

Samo gasa stran.

Meni se zdi to poniževalno, dama, damica. Išče eno za sex. Ja, samo stran.

To pomeni, da iščejo kur.e…

Tudi meni se gravža kako grdo je zlorabljena beseda dama in to samo zaradi takih gnusov, ki iščejo samo seks…

Očitno nisem edina, ki tako razmišljam. Meni so taki tipi tako zelo mimo. Takoj veš, da je ff.

damica je zate punčka?? kaj si ti kitajc.   dama je  dame nad 35 za fukat

Ne vem kdo to uporablja, meni se zdi sluzasto do amena. Mogoče kakšen potuhnjen fu…fehtar

In zakaj ženska za družbo ne bi bila dama?

Odgovor na objavo uporabnika
lloyd, 06.03.2025 ob 20:27

Ne vem kdo to uporablja, meni se zdi sluzasto do amena. Mogoče kakšen potuhnjen fu…fehtar

bravo, sluzasto je dober pridevnik, točno sluzast tip išče dame in damice.

Pa ful rad zraven napiše, da je diskreten, kot da je “damica” itak že na 99% da ja, z “garancijo” diskretnosti jo pa dokončno prepriča, da se bo javila, eto me tu, tvoja sem, your place or mine?

Odgovor na objavo uporabnika
Bob Lazar, 06.03.2025 ob 20:27

In zakaj ženska za družbo ne bi bila dama?

Pa saj je mogoče lahko v nekih kontekstih to primerna beseda, ampak v tem konkretnem izpade, kot je ena napisala, sluzavo.

Valjda odrasel moški z razvitimi socialnimi veščinami razume, kako pomemben je ton nagovora, jezik in izbira besed pri komunikaciji z ženskami in najde boljšo.

Jep, se strinjam, to kaže na neke probleme.

Tukaj recimo en tak drkedžija stalno ponuja ”nagrado” damicam, če bi jo pokazale ali kaj podobnega. To je isto kot naslavljanje žensk z damami in damicami. Pač eni mislijo, da lahko drek v celofan zaviješ in ne bo smrdel. Nisem ravno pristaš prostitucije, v normalno zdravi družbi bi jo moralo biti čim manj…

Hm, zanimivo. Ok, se ženska ne počuti dama. Legit. Kavelj 22 pa mi predstavlja: kaj dandanašnji definira damo? ?

Odgovor na objavo uporabnika
iDesi ?, 06.03.2025 ob 21:07

Hm, zanimivo. Ok, se ženska ne počuti dama. Legit. Kavelj 22 pa mi predstavlja: kaj dandanašnji definira damo? ?

Hahah kul ? idesi

Meni beseda “dama” ne predstavlja noben problem, ker zame ni povezano s seksom. Pred leti me je nekdo tako klical, bil je res zaljubljen vame in je s to besedo izrazil samo spoštovanje, nobenih kontaktov. Se pa ve, kateri ženski lahko res rečeš dama v vseh pogledih. In nima veze s seksom. To je pač nek nivo ljudi, ki to razumejo in tako živijo.

..https://youtu.be/EC6ZVvshpuw?si=XISgjpU18YiRFnfD..

Dama, ki s svojo energijo pripravi, da ji jedo z dlani.

Dama je zrela fit ženska, ki je dograjena in ve kje je njeno mesto in kdo jo izpopolnjuje.

Damica je potencial dame.

Beseda je družbeno zlorabljena. Dejansko sluzeki z izgovorjavo te besede, menijo da ostala kavalirska procedura ne šteje. Dama zahteva čutnost.

Mon je poln tem, ki jih odpirajo odurni tipi in mislijo, da bodo izpadli fajn, če bodo klobasali o damicah, damah.

Jp, večinoma se beseda dama uporablja s strani gnusežev, ki fehtarijo za seks.

Damice pa itak adijo pamet. Ti so pa pedofili. Damica je mlada punca, punčka, ne pa ženska. Potem pa gnuskoto ponujajo svoje usluge damicam. Fuj in fej kaj je vse na monu.

Razmišljam… damskost se kaže v majhnih vsakdnevnih dejanjih. Tisti pogled s priprtimi vekami, ki priča o pozornem poslušanju. Tista sposobnost ustvarjanja harmonije in v subtilna skrb za druge.

Po moje damskost niti ni perfekcionistična kategorija brezhibnosti. Bolj stvar pristnosti. Avtentičnosti. Kot damo doživljam žensko, ki ustvarja prostor, kjer se drugi počutimo cenjene, spoštovane, vredne. Njena moč ni v tem, da bi potrebovala biti glasna, vpadljiva. Bolj jo začutim v premišljeni besedi, ki navda s toplino in pusti vtis. V priznavanju napak in elegantnem soočanju z izzivi.

Dopolnite me. In še vprašanje… Kdaj ste začutili vse to ob branju kakega zapusa tu? ?

Odgovor na objavo uporabnika
iDesi ?, 06.03.2025 ob 22:00

Razmišljam… damskost se kaže v majhnih vsakdnevnih dejanjih. Tisti pogled s priprtimi vekami, ki priča o pozornem poslušanju. Tista sposobnost ustvarjanja harmonije in v subtilna skrb za druge.

Po moje damskost niti ni perfekcionistična kategorija brezhibnosti. Bolj stvar pristnosti. Avtentičnosti. Kot damo doživljam žensko, ki ustvarja prostor, kjer se drugi počutimo cenjene, spoštovane, vredne. Njena moč ni v tem, da bi potrebovala biti glasna, vpadljiva. Bolj jo začutim v premišljeni besedi, ki navda s toplino in pusti vtis. V priznavanju napak in elegantnem soočanju z izzivi.

Dopolnite me. In še vprašanje… Kdaj ste začutili vse to ob branju kakega zapusa tu? ?

Ti bi zih biu taprava dama, če neb biu dec.

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 06.03.2025 ob 22:10

Ti bi zih biu taprava dama, če neb biu dec.

Biti moški je naravna danost. Dozoreti v moža je produkt okolja. Biti džentlmen pa je stvar izbire. Se mi zdi, da je najbrž je to bila beseda, ki si jo iskala. ?

Odgovor na objavo uporabnika
iDesi ?, 06.03.2025 ob 22:22

Biti moški je naravna danost. Dozoreti v moža je produkt okolja. Biti džentlmen pa je stvar izbire. Se mi zdi, da je najbrž je to bila beseda, ki si jo iskala. ?

A ne, da ni blo tk zapleteno? prava beseda ja. Ajd nočko

Bravo iDesi, ti si že izkušen ?.

Omg cf namiguješ, da je Idesi gentelmen… Daleč od tega.

Preveč razmišljaš. Dama je ženska iz elite. Star denar, plemstvo. Pri nas jih ni. Ja, tudi jara gospoda ne šteje. Za vzgojo dame rabiš par generacij vzgoje. Kar pomeni- pri nas jih ni.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3131, 07.03.2025 ob 06:30

Omg cf namiguješ, da je Idesi gentelmen… Daleč od tega.

?

Odgovor na objavo uporabnika
lloyd, 07.03.2025 ob 06:36

Preveč razmišljaš. Dama je ženska iz elite. Star denar, plemstvo. Pri nas jih ni. Ja, tudi jara gospoda ne šteje. Za vzgojo dame rabiš par generacij vzgoje. Kar pomeni- pri nas jih ni.

Se najde kakšna, ki ima to v seb. Tist nek zametek nečesa.. drugače pa rodbina of course. Letnik in še kaj? dama v tem stoletju bi bila šema.

Lahk zavijamo kakorkol, ampak mislim, da vsi vemo, kaj pomeni iskanje dame. Nikakor ne sprehoda pod roko ob polni luni in zvezdicah.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close