Moški, ki nosijo brado?
Benicio del Toro, meni bi bil všeč, če bi bil punca. hahah :)))
Ne vem, ta klasična lepota pri moških in ženskah, to je bolj tak, recimo tukaj bi lahko tudi dal recimo manekenko Adriano Limo, ki je sicer lepa po teh merilih, ampak meni to ni privlačno. Isto velja za filmske igralke, če bi bil 18, potem ja, tako pa ne vem, kaj vam to hodijo po glavi sami taki, zgleda, da ste še naspol najstnice, samo mladi, čvrsti fantje za vas… 😀
Kaj je zdj to s temi slikami nagih decov playgirl? haha dejte še od Keanuja Reevesa kakšno hudo prilepit, on je res yum. Ok še slikica enega parkeljna:
Kaj je zdj to s temi slikami nagih decov playgirl? haha dejte še od Keanuja Reevesa kakšno hudo prilepit, on je res yum. Ok še slikica enega parkeljna:
http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/1042290531%5B/quote%5D
Pa ne da padaš na take posvečene…ha-ha…?
Upam, da potem ne boš spet slabe volje, ker bo zopet kdo piker in ti obešal “poduhovljenost” 🙂
Če ti je Reeves ok, priporočam ogled filma Sweet November.
Kaj pa ce ima to natetoviran spisek za spezo? Tako je zihr, da se ne izgubi in pol ni izgovorov … razen ce izgubi trgovino … ha ha.
Meni je tudi vsec, da ima moski malo bolj kosmato, kot ste imenovale, “izlozbo”.
Sicer mi ni vsec, ce se opremi le z brki, ker (priznam) moj fetis je predvsem brada (pa ne spet Bedanec-stil).
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://1.bp.blogspot.com/-rdinSfS6hSA/TeHeyE8RqII/AAAAAAAACvQ/Lm2cMtlsSXc/s320/keanu_reeves.jpg[/img]
[img]http://cdn1.siol.net/sn/img/09/022/633682364515501515_vlacic1.jpg[/img]