Miloš, dbest napisano.
Z eno izjemo. Aids ni tako redek, kot bi mi hoteli verjeti. Tudi v Sloveniji ne. Pred kratkim sem šel na testiranje – samo pet nas je bilo- pa je od tega en prišel ponovno- kar pomeni, da je velika verjetnost, da ga ima. Mi je dalo misliti.