MOŠKE RAZVADE
Ej zdaj pa že zahajaš na področje, ki ga ravno ne obvladaš… če ti je uspelo stoječega kdaj upognit, potem hvala da si nas na to opozorila. Teb ga ne dam v roke, pa če si zadnja na tem svetu… :)[/quote]Kaj pa ona ve kakšen je stoječ...
Ej zdaj pa že zahajaš na področje, ki ga ravno ne obvladaš… če ti je uspelo stoječega kdaj upognit, potem hvala da si nas na to opozorila. Teb ga ne dam v roke, pa če si zadnja na tem svetu… :)[/quote]Kaj pa ona ve kakšen je stoječ...[/quote]
Ve ve ampak samo od dildotov ki so stoječe upogljivi bahahahahah
Ej zdaj pa že zahajaš na področje, ki ga ravno ne obvladaš… če ti je uspelo stoječega kdaj upognit, potem hvala da si nas na to opozorila. Teb ga ne dam v roke, pa če si zadnja na tem svetu… :)[/quote]
Govora je o jutranjem “stoječem”, še v fazi prebujanja in prihajanja k sebi od nočne erekcije:). Ubogi tak moški, če ga zjutraj prime na veliko potrebo:). Oplel je:)).
Ej zdaj pa že zahajaš na področje, ki ga ravno ne obvladaš… če ti je uspelo stoječega kdaj upognit, potem hvala da si nas na to opozorila. Teb ga ne dam v roke, pa če si zadnja na tem svetu… :)[/quote]
Govora je o jutranjem “stoječem”, še v fazi prebujanja in prihajanja k sebi od nočne erekcije:). Ubogi tak moški, če ga zjutraj prime na veliko potrebo:). Oplel je:)).[/quote]
Ne upam si predstavljat kaj nastane iz kopalnice takrat 🙂
Imaš avto? Nimaš. Hmmm, kaj imaš sploh vrednega? Ker bi šla rada stavit:).[/quote]
Dokaz je samo filmček 😉 seveda moraš prej dokazat da si na filmčku ti…
Ej zdaj pa že zahajaš na področje, ki ga ravno ne obvladaš… če ti je uspelo stoječega kdaj upognit, potem hvala da si nas na to opozorila. Teb ga ne dam v roke, pa če si zadnja na tem svetu… :)[/quote]
Govora je o jutranjem “stoječem”, še v fazi prebujanja in prihajanja k sebi od nočne erekcije:). Ubogi tak moški, če ga zjutraj prime na veliko potrebo:). Oplel je:)).[/quote]
simpl … se usedem na školko in babnici tiča v usta, da ne svinjam kopalnice ☺
Ti si jo v vsaki temi iskal, če ti bo kak kompliment namenila, ona pa takole s tabo a. ccc :))
Govora je o jutranjem “stoječem”, še v fazi prebujanja in prihajanja k sebi od nočne erekcije:). Ubogi tak moški, če ga zjutraj prime na veliko potrebo:). Oplel je:)).[/quote]
simpl … se usedem na školko in babnici tiča v usta, da ne svinjam kopalnice ☺[/quote]
ahahahahahahahah
Govora je o jutranjem “stoječem”, še v fazi prebujanja in prihajanja k sebi od nočne erekcije:). Ubogi tak moški, če ga zjutraj prime na veliko potrebo:). Oplel je:)).[/quote]
Ne upam si predstavljat kaj nastane iz kopalnice takrat :)[/quote]
Kaj pa misliš, zakaj im wc školjka zgornji pokrov in zakaj ženske trmarijo, da ga je treba zapret? Za točno take primere. :)))
Forum je zaprt za komentiranje.