Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Monovske bolniškarke

Monovske bolniškarke

Mone vsakemu, ki ima kake težave v službi, mobing, prepire in podobno… tako svetujete, da naj gre na bolniško. Ampak res, takih nasvetov je na kupe.

Kakšne zdravnike imate to, da vam kar dajejo bolniške?

Ste same bolniškarke na monu? Zanimive zdravnike imate to.

Zakaj pa ne, pa naj se delodajalec zaveda kaosa, ki ga ima v svojem kurniku.

Odgovor na objavo uporabnika
kake zdravnike, 14.06.2024 ob 22:06

Mone vsakemu, ki ima kake težave v službi, mobing, prepire in podobno… tako svetujete, da naj gre na bolniško. Ampak res, takih nasvetov je na kupe.

Kakšne zdravnike imate to, da vam kar dajejo bolniške?

Ste same bolniškarke na monu? Zanimive zdravnike imate to.

Saj je prav. Bistvo življenja pač ni delo. Ampak delaš, da imaš za zivljenje. Tega  sploh več ne veste in ne razumete z opranimi glavami.

Odgovor na objavo uporabnika
imajo prav, 14.06.2024 ob 22:09

Zakaj pa ne, pa naj se delodajalec zaveda kaosa, ki ga ima v svojem kurniku.

Ta miselnost je vezana na čistilke in proizvodnjo na trakovih.

Take potem tudi jamrajo zaradi prenizke plače, pa zadirčnih šefov, mobingov in silnih krivic. Primitivne, lene, prepirljive in čisto  nekoristne. Zdraharce.

Poznamo ta ološ. Pri nas smo to lepo dali na čistilne servise, zdaj se pa ne pričkajo več, ker imajo 8 ur kaj delat.

Zdravniki so različni, predvsem pa takim itak ne morejo ničesar dopovedat. Pošljejo jih v dispanzer za psihohigieno, tam dobijo tri mesece bolniške in pomirjevala, pa vsakič pridejo v službo še bolj ubrisane. Potem imajo še doma štale z dedi, frocovjem, alkoholom… pa spet k psihiatru, pa tri mesece doma, pa pretepanje, socialno, subvencije za stanarine, otroci v šoli vse zastonj… pa spet in spet.
Take pa plačujemo tisti, ki namesto njih delamo.

Potem pa se tukaj zmrdujete nad priseljenci, ki so prišli sem garat na gradbišča, v gostinstvo, nego,…

Frdamana drhal lena. Vse bi vas iz služb zmetal.

Odgovor na objavo uporabnika
Kurnik v službi, 14.06.2024 ob 22:23

Ta miselnost je vezana na čistilke in proizvodnjo na trakovih.

Take potem tudi jamrajo zaradi prenizke plače, pa zadirčnih šefov, mobingov in silnih krivic. Primitivne, lene, prepirljive in čisto  nekoristne. Zdraharce.

Poznamo ta ološ. Pri nas smo to lepo dali na čistilne servise, zdaj se pa ne pričkajo več, ker imajo 8 ur kaj delat.

Zdravniki so različni, predvsem pa takim itak ne morejo ničesar dopovedat. Pošljejo jih v dispanzer za psihohigieno, tam dobijo tri mesece bolniške in pomirjevala, pa vsakič pridejo v službo še bolj ubrisane. Potem imajo še doma štale z dedi, frocovjem, alkoholom… pa spet k psihiatru, pa tri mesece doma, pa pretepanje, socialno, subvencije za stanarine, otroci v šoli vse zastonj… pa spet in spet.
Take pa plačujemo tisti, ki namesto njih delamo.

Potem pa se tukaj zmrdujete nad priseljenci, ki so prišli sem garat na gradbišča, v gostinstvo, nego,…

Frdamana drhal lena. Vse bi vas iz služb zmetal.

Daj še ime in priimek, da bomo vedeli kdo je ta z IQ v minus, ne le 0.☝️

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 14.06.2024 ob 22:34

Daj še ime in priimek, da bomo vedeli kdo je ta z IQ v minus, ne le 0.☝️

Marija, Jožica, Cvetka, Helenca, Sandy, Božica, Marjetka, Nelly, …

Vse skupaj imajo celo devetletko narejeno.

Resno me zanima kaj si namislite ene, da vam kar dajo bolniško?

Še nisem imela zdravnika, ki bi kar tako delil bolniško.

Kakšne razloge navedete? Vam zdravniki, kar verjamejo, da ste bolane? Predvsem pa kake bolezni si namislite?

zaposlujete sužnje, še bosanski državljani vam nočejo več delati, poden od izkoriščevalskih delodajalcev. Delate zdrahe med zaposlenimi, ker potem v kaosu bolje vladate in mobingirate zaposlene.
Zato zaposlujete priseljence iz vzhoda, da izčrpavate tuj kader in podjetja, dobiček pa lansirate na kajmanske otoke.
Drhal frdamana lena izkoriščevalska.
Novinarji vas imajo na oku, kako boste ravnali s priseljenci.

 

seveda moj komentar za kurnik v službi 🙂

V bistvu tebe žre nevoščljivost, rada bi šla na bolniško in ne veš kako. Rada bi izvedela kaj reči zdravniku, da ti da bolniško. Upaš, da bi ti jo dal, ampak da tebi ne bi bilo nič.

Ma ne gre tako.

NA bolniskih so lenuhi tipa modropolarni debil….lenuh, pijanec in delomrznez….kot prvo je treba ukinit da je bolniska v breme delodajalca…prvi dan bolniske …ni place…

Odgovor na objavo uporabnika
imajo prav, 14.06.2024 ob 22:47

zaposlujete sužnje, še bosanski državljani vam nočejo več delati, poden od izkoriščevalskih delodajalcev. Delate zdrahe med zaposlenimi, ker potem v kaosu bolje vladate in mobingirate zaposlene.
Zato zaposlujete priseljence iz vzhoda, da izčrpavate tuj kader in podjetja, dobiček pa lansirate na kajmanske otoke.
Drhal frdamana lena izkoriščevalska.
Novinarji vas imajo na oku, kako boste ravnali s priseljenci.

 

Tukaj je bilo govora o ženskih nasvetih, naj gredo v bolniško. Ne govotimo o delodajalcih, večinoma gradbincih, ki zaposlujejo garače. Tisti po mojem vedenju ne hodijo v bolniške, če imam napačen podatek, me popravi. Taki delodajalci so večinoma tudi sami primitivci, brez osnovnega znanja o delu z ljudmi in te bi jaz sam v zid vrgel, tako mi gredo na živce. Ker je tudi z njimi samimi strahotno težko sodelovati.

Ko pa tukaj berem nasvete za v bolniško, ker so se tri babe med seboj skajfale zaradi čvek, kurbarije in tožarjenja, mi pa pade mrak na oči. One temu rečejo mobing, v resnici pa si probleme in stiske, travme in podobne fancy zgodbe ustvarjajo z lastnim dolgim jezikom in kratko pametjo.

Potem pa tu beremo, da bo katera dobila živčni zlom, ker ji bodo domov poslali preverbo bolniške… o takih govorim.

Odkar je za slovensko babo diagnosticiana noscnos kot bolezen se je babovje vsulo v bolnisko….sploh javna uprava, drugo so debili in lenuhi ki gredo za vsak misji drek v bolnisko…

Evo, pa se je podkracalo še najbolj nagravžno monovsko, lula poscana zavožena, kastrat ceparjev. Neprecenljivo.☝️?????

Odgovor na objavo uporabnika
Kurnik v službi, 14.06.2024 ob 23:35

Tukaj je bilo govora o ženskih nasvetih, naj gredo v bolniško. Ne govotimo o delodajalcih, večinoma gradbincih, ki zaposlujejo garače. Tisti po mojem vedenju ne hodijo v bolniške, če imam napačen podatek, me popravi. Taki delodajalci so večinoma tudi sami primitivci, brez osnovnega znanja o delu z ljudmi in te bi jaz sam v zid vrgel, tako mi gredo na živce. Ker je tudi z njimi samimi strahotno težko sodelovati.

Ko pa tukaj berem nasvete za v bolniško, ker so se tri babe med seboj skajfale zaradi čvek, kurbarije in tožarjenja, mi pa pade mrak na oči. One temu rečejo mobing, v resnici pa si probleme in stiske, travme in podobne fancy zgodbe ustvarjajo z lastnim dolgim jezikom in kratko pametjo.

Potem pa tu beremo, da bo katera dobila živčni zlom, ker ji bodo domov poslali preverbo bolniške… o takih govorim.

sama nimam dneva bolniške, razen covid.
Zato imam pravzaprav tudi srečo.
Zdraharije med sodelavkami,  kot ti opisuješ ni mobing, preberi si definicijo mobinga. Ponavadi sodelujejo pri mobingu šef, direktor in kakšna pritlehna zaposlena, ki bo od tega imela koristi.
Strinjam se, da se ukinejo bolniške. Ampak se mora hkrati uvesti v zakonodajo, da se delodajalcu s kršitvami za vedno prepove odpirati novo firmo.
Pa tudi novo pod pretvezo, kjer nastavi sorodnike. Sam pa je prokurist.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close