Najdi forum

mon

Na misel mi je prišlo da bi namesto mon-a uporabljali medo. iz (med.o)ver.net.
Pol bi pa punce lahko pisale in se družile na medotu. 🙂

Ni slaba ideja. 🙂

Še posebej, če bi bil medo prijazen in bi se lahko stisnile k njemu, da bi nam bilo toplo.:) Pa da ne bi preveč brundal in godrnjal.:)

Zakaj trošiti črko več, če že drugje blebetamo u iber!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Kaj pa Mendo.


Bibitka bo pa medika…..:)

Ampak medvedi so kosmati….:)


Bibitka bo pa medika…..:)

Ampak medvedi so kosmati….:)[/quote]

Eeeeee, kolk lepo… medika ja.:)

Saj tudi morajo biti kosmati…. si predstavljaš medveda, ki bi bil gol.:)

Medvedki so veliko bolj všečni od Kenov. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Bibitka bo pa medika…..:)

Ampak medvedi so kosmati….:)[/quote]

Eeeeee, kolk lepo… medika ja.:)

Saj tudi morajo biti kosmati…. si predstavljaš medveda, ki bi bil gol.:)[/quote]
Ja. Strokovno se jim reče metroseksualci. 🙂


Potem tvoj medvedek gre za dedka mraza ? 🙂

Pol smo na medotu in mučimo drug drugega. 🙂 Al pa na mediju. Ve medike.

Medike na medotu; da se ne bi metodi preveč mučili, pa pod mediko.:)))

Medike na medotu; da se ne bi metodi preveč mučili, pa pod mediko.:)))[/quote]
Ste pa zakomplicirali….:)
Ne vem več, kdo je zgoraj in kdo spodaj….

Medike smo zmeraj nad medoti. Samo, da tega vi ne veste 🙂

Torej čisto simpl “zgoraj” 🙂

Medike na medotu; da se ne bi metodi preveč mučili, pa pod mediko.:)))[/quote]
Ste pa zakomplicirali….:)
Ne vem več, kdo je zgoraj in kdo spodaj….[/quote]

Ne obremenjuj se preveč. Ti se le prepusti občutku in trenutku. :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Še dobro, da ne vemo…Če ne bi se še zaradi tega lahko sekirali…:)


Saj se…Uživanje in filozofiranje se tako ali tako izključujeta. 🙂

Ko pridemo na lahki kakav k tebi…A je bolje, da se dva meseca ne brijem, da bom bolj podoben medvedu….Bom potem bolj všeč japkici ? 🙂


Še dobro, da ne vemo…Če ne bi se še zaradi tega lahko sekirali…:)

[/quote]

Hehehe…. res ja; boljše da se prepustite prijetnejšim opravilom.:)

Hahaha, pa ne da bi bil Robi rad všeč japkici? :)))

Meni je sicer bolj všeč tri dnevna bradica… pa medvedki nimajo zdepiliranih prsi, nog, rok…
Čeprav to sploh ni pomembno, da mi je nekdo všeč, kot človek. Kot moški si pa tako ali tako všeč svoji. In naj tako tudi ostane. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Meni je sicer bolj všeč tri dnevna bradica… pa medvedki nimajo zdepiliranih prsi, nog, rok…
Čeprav to sploh ni pomembno, da mi je nekdo všeč, kot človek.[/quote]
S tri dnevno bradico ne bo nič….Takoj bi bile v službi pripombe…Zdepiliran pa nisem….:)

Mogoče dobim kakšen extra dodaten lahki kakav…:)

Menda bom..Kaj pa vem..Pri ženskah se nikoli ne ve….

Eh Robi, za kakav mi pa res ne rabiš bit všeč. Double zate, ni problema. :))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close