Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mokre sanje Slovencev o Srbkinjah

Mokre sanje Slovencev o Srbkinjah

http://24ur.com/novice/slovenija/bo-slovenija-prepovedala-vstop-dodiku.html

@odpisani zasedli vlado

 

Ti lahko samo sanjaš in drkaš na Srbkinje. Srbkinje so samo za Srbe. Tako so one vzgojene. Srbi pa itak imajo največje penise v Evropi, kar povsem zadošča Srbkinjam in tudi Slovenkam. Hehehe

Odgovor na objavo uporabnika
Miloš Obilić, 12.09.2025 ob 00:03

@odpisani zasedli vlado

 

Ti lahko samo sanjaš in drkaš na Srbkinje. Srbkinje so samo za Srbe. Tako so one vzgojene. Srbi pa itak imajo največje penise v Evropi, kar povsem zadošča Srbkinjam in tudi Slovenkam. Hehehe

Ti lahko samo sanjaš, da imate Srbi kaj daljše od ostalih.

EU povprečje je 13,2 cm, Srbi pa imajo le nekaj MILIMETROV daljše, vsekakor manj kot 14 centimetrov.

Odgovor na objavo uporabnika
Miloš Obilić, 12.09.2025 ob 00:00

http://24ur.com/novice/slovenija/bo-slovenija-prepovedala-vstop-dodiku.html

Ne razumem zakaj tvoje sestrične hodijo potlej na začasno delo v Slovenijo da mi po njih skačemo, sam veš da jih je polno, potlej pa gredo nazaj domov dol se pa za vas udaju kot nedolžne, dejansko so pa nedolžne morda še v levem uhlju.

Janković ima prav majhnega.

Odgovor na objavo uporabnika
Ravnikar, 12.09.2025 ob 06:21

Janković ima prav majhnega.

Ravnikar, ti očitno že veš.?????

Moj mož je Srb. Je rekel, da Srbkinje ne bi imel za nobeno ceno, ker so zoprne in hudobne.

Srbkinje so druga liga. Tu in tam je kakšna primerna za enkratno telovadbo, ampak je lahko problematična že osebna higiena.

Posebej pa je treba paziti, da kakšne ne nafilaš. One imajo v sebi veliko turških otomanskih genov in so kulturno nezdružljive s Slovenci.

Čeprav si mnoge želijo Slovenca za resno zvezo, ker vejo, da so njihovi pretežno bleferji, pijanci in jebivetri.

500 let pod Turki, Srbikinja ga je večkrat fasala od Turka, kot od moža.

Odgovor na objavo uporabnika
Ja, 12.09.2025 ob 11:34

500 let pod Turki, Srbikinja ga je večkrat fasala od Turka, kot od moža.

To je pač zgodovinsko dejstvo! Turki so Srbkinjam stoletja sistematično delali otroke in tako kazali svojo nadmoč. Zato so danes obrazi Srbov v povprečju bolj podobni Turkom kot pa slovanskim narodom.

In tu je še posebej zanimivo, ko se Srbi radi bratijo z Rusi. A imajo z njimi v resnici tako zelo malo skupnih genov, ker imajo pač pretežno turške.

‘Nabite’ Srbkinje so za lep spomin.

Odgovor na objavo uporabnika
Vidalli, 12.09.2025 ob 11:38

To je pač zgodovinsko dejstvo! Turki so Srbkinjam stoletja sistematično delali otroke in tako kazali svojo nadmoč. Zato so danes obrazi Srbov v povprečju bolj podobni Turkom kot pa slovanskim narodom.

In tu je še posebej zanimivo, ko se Srbi radi bratijo z Rusi. A imajo z njimi v resnici tako zelo malo skupnih genov, ker imajo pač pretežno turške.

,hi,hi,še to si pozabil Turkom statistično  najprej pride ,pa še majhne tiče imajo…za vidalli

Hotel si napisat mokre sanje Slovenk o Bosancih.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close