Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek mojster za ženske potrebe :-)

mojster za ženske potrebe :-)

moski111 hvala, ker navijaš zame.:)

Lahko pa prideš ti in mi pomagaš, pa bova kompenzacijo naredila, ti meni čiščenje jaz tebi krompir… lahko izbiraš med belim ali rdečim; oboji je dober in kvaliteten:)

moski111 hvala, ker navijaš zame.:)

Lahko pa prideš ti in mi pomagaš, pa bova kompenzacijo naredila, ti meni čiščenje jaz tebi krompir… lahko izbiraš med belim ali rdečim; oboji je dober in kvaliteten:)[/quote]
A ponudba velja striktno le za moškega z enicami ? 🙂

no zdej se pa zmente 😉

Haha ja res zmente se… pikec je res super, zdaj je vse na svojem mestu 🙂 Res je mojster, ga priporočam 😉

sem pisala pikecu da imam zaklepalnik (ključavnico) za popravit….je pršu ja, je pršu pa mi zaklepalnika ni popravu, pa še curalnik mi je frderbau….tko de, stran od nega !!

nisem bil pri tebi, le kdaj….

Lej, ti bom povedala čisto tako kot je.

Tvoja slikca je absolutno neprivlačna. Vidim samo eno kurjo kožo pa neki belega. Prav nič moškega nisem zasledila na sliki …

Kar se pa popravljanja in pospravljanja tiče, imam pa takega loverja, ki lača, da je vse popravljeno in pospravljeno, midva imava pa čas, da pedenava drug drugega.

super, tud jaz bi mel tako ljubico 😉

Pikec73

me zanima, če ti je kaj uspelo najti… čist tak, iz radovednosti…

moski111 hvala, ker navijaš zame.:)

Lahko pa prideš ti in mi pomagaš, pa bova kompenzacijo naredila, ti meni čiščenje jaz tebi krompir… lahko izbiraš med belim ali rdečim; oboji je dober in kvaliteten:)[/quote]
A ponudba velja striktno le za moškega z enicami ? :)[/quote]

Ja, ponudba je veljala striktno za moskega111. Sam žal, ni bilo odziva, tako, da bom morala kar dopust vzet in sama počistit; krompir bo pa tudi še prav prišel.:)

Strokovnjak je le strokovnjak. Kaj ce kaj zasustram 🙂

Dvomim, da je pikec73 strokovnjak tudi na tem področju? 🙂

Če bi kaj zašuštral, bi pač skupaj popravila.:)

Za ciscenje bi me porabla?

To si ti rekel, jaz nisem imela tega v mislih.:)

ne nič še ni na obzorju 😉

A ti te usluge, ki jih omenjaš, ponujaš za denar ali za kvalitetno partnerko?

a se dobiva na mejlu in tam nadaljujeva 😉 pikec73@gmail.com

To si ti rekel, jaz nisem imela tega v mislih.:)[/quote]

Za spremembo sem tokrat bil zelo natancen pri branju

A ti te usluge, ki jih omenjaš, ponujaš za denar ali za kvalitetno partnerko?[/quote]

kaj mislis s tem kvalitetno? kadar je nekdo uspešen je denar posledica 🙂

A ti te usluge, ki jih omenjaš, ponujaš za denar ali za kvalitetno partnerko?[/quote]

kaj mislis s tem kvalitetno? kadar je nekdo uspešen je denar posledica :-)[/quote]

Kvalitetna je takšna, kateri z veseljem ponudiš svoje usluge, pa še ti ji boš z veseljem plačal (tako ali drugače)… 🙂

Hvala drugače za ponudbo, ampak vprašanje je bilo iz radovednosti.

Saj ne oporekam, da nisi bil natančen pri branju… nisi pa bil pri razumevanju. 😉

Sistemska napaka

V tvoje dobro…. odpravi to “napakico” 🙂

V tvoje dobro…. odpravi to “napakico” :)[/quote]
Ali pa zamenjaj sistem. 🙂

V tvoje dobro…. odpravi to “napakico” :)[/quote]
Ali pa zamenjaj sistem. :)[/quote]

Še boljš 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close