“Moja soplesalka je grda”
Većkrat slišim od kakšnega mulota, ki vadi za maturantski ples, nerganje o svoji soplesalki, češ “saj je vredu, samo ni luštna, ni to in ono, je grda, moral bi si izbrati prej, kkao bolj luštno …” In ko to dekle vidiš, je največkrat čisto luštno, simpatično dekle, z vredu postavco.
Kaj pa lahko vi, lepotani, nudite ženski s svojo “lepoto”, da imate take pogoje?
Zdaj vas pa opomnim: Morda bi te, ki plešejo z vami, tudi raje imele ob sebi kakega postavnega, vsaj 1,9 visokega, z razvitimi bicepsi in tricepsi, ravno prav poraščenega … Pa je teh bolj malo, zato se zadovoljijo z vami: ali buckoti ali pa suhci, skratka neopaznimi sivimi miškoni.
Navadi se. Tudi starejši so taki, še bolj.
Sam je recimo okrogel, s pivskim trebuhom, ampak on hoče samo suhice. On je plešast, hoče pa lepotico z naslovnice. IN tako naprej. To boš občutila, če boš kdaj preko spletnih zmenkarij kaj iskala. Sami so vse prej kot lepi, hočejo pa same lepotice.
Kar verjeti ne moreš, ko je sam daleč podpovprečen, ampak on zahteva od ženske postavo z naslovnice.
V SS smo se fantje pogovarjali z nekim starejšim profesorjem in smo podobno finfali dekleta in nobena ni bila dovolj dobra…… :/
Pa nas stari prekine in pravi, da narobe razmišljamo, da so VSE dobre samo nekatere so [sub]malo[/sub] boljše od ostalih….. 🙂
Eh, ti “mladiči” imajo oči pokvarjene od raznih naslovnic in photoshopa…. saj jih bo minilo 😉
Forum je zaprt za komentiranje.