Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek moj me j**** v glavo

moj me j**** v glavo


ZATO, KER se ni odpovedal flirtanju, ampak nedolžnemu pogovoru, ob tem pa se boji, da si bo ženska vsakič izmislila še kaj novega, čemur so bo moral odpovedat. S tem pa bi izgubil občutek svobode.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Rešitev je, da počakaš na novo spoznanje. To je, da ti postane najpomembnejši nasmeh ene in edine, ki ji ga uspeš pričarat dan za dnem. Sicer pa ti si sam(ski) in je nekako logično, da ti dan polepša nasmeh večih deklet, ker nimaš nobene izbranke in ti nisi od nobene izbranec.
Ko srečaš ta pravo, pravega, se marsikatero prepričanje razblini kot milni mehurček, se pravi se pojavi tudi kako drugo spoznanje.[/quote]

Ampak s tem ti tu spet daješ vedet točno to kar razlaga Robi.. da je samo 1 pot prava IN NIČ DRUGEGA…

to je seveda neumnost… ker ni samo 1 poti v razmerju ali v partnerstvu. če pa je pa je jaz kot zgleda nikdar nebom prehodil do konca 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


K temu bi še dodal, je možno tudi obratno. To je, da je moški tisti, ki v odnosu ni zadovoljen, zato zraven tega flirta še z drugimi, vendar sam tega ne jemlje kot flirt, pač pa le kot popestritev svojega življenja, občutij, ženska pa je morda celo nesigurna upravičeno. Neverending story. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mislim, da bi vsaka ženska bila strpna do flirtanja, če bi lahko to veljalo. Torej to razmerje.

Ti flirtaš po mili volji kadarkoli hočeš, jaz pa ti povem s kom lahko. In ker sem danes prijaznega razpoloženja, ti povem edino omejitev, da flirtaš s tistimi ženskami, ki so ti karakterno in vizulno manj všeč, kot tista, s katero živiš. 🙂

Ali odlična rešitev, v odnosu, naj vsak flirta s svojim partnerjem.

S tem bo volk sit in koza cela.

Mislim, da bi vsaka ženska bila strpna do flirtanja, če bi lahko to veljalo. Torej to razmerje.

Ti flirtaš po mili volji kadarkoli hočeš, jaz pa ti povem s kom lahko. In ker sem danes prijaznega razpoloženja, ti povem edino omejitev, da flirtaš s tistimi ženskami, ki so ti karakterno in vizulno manj všeč, kot tista, s katero živiš. 🙂

Ali odlična rešitev, v odnosu, naj vsak flirta s svojim partnerjem.

S tem bo volk sit in koza cela.[/quote]
A stvar je v tem, da ni sporno flirtanje, če se res gre za flirtanje, ampak je dilema okrog definicije flirtanja. 🙂

Mislim, da bi vsaka ženska bila strpna do flirtanja, če bi lahko to veljalo. Torej to razmerje.

Ti flirtaš po mili volji kadarkoli hočeš, jaz pa ti povem s kom lahko. In ker sem danes prijaznega razpoloženja, ti povem edino omejitev, da flirtaš s tistimi ženskami, ki so ti karakterno in vizulno manj všeč, kot tista, s katero živiš. 🙂

Ali odlična rešitev, v odnosu, naj vsak flirta s svojim partnerjem.

S tem bo volk sit in koza cela.[/quote]

Ampak to katera ženska je karakterno in vizualno manj všeč moškemu določi MOŠKI SAM, ne pa ti za njega… ker to potem ni relevantno ocenjevanje 😉

Na žalost se tu ocene ženske in moškega ne skladajo….

Mi je pa zanimivo tole pri tebi… torej če nesme moški flirtat z osebo ki mu je bolj všeč karakterno in vizualno ali vas je strah da ve dejansko niste dovolj dobre (najbolše) za svojega moža in ga hočete ”prisilit” da tega nebi uvidel skozi flirtanje?

kajti to da nesme z lepšimi in boljšimi flirtat pomeni da je neka DRUGA oseba boljša in lepša od vas in torej bolj primerna za vašega partnerja kot ste ve same… torej potemtakem ga aktivno hočete zadržat na ”slabšem” …. jaka ljubezen tole potem, jaz pa sem mislil da človeku ki ga ljubimo želimo NAJBOLŠE IN NAJLPEŠE tudi če to ni z nami 😉

Ah ja….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Mislim, da bi vsaka ženska bila strpna do flirtanja, če bi lahko to veljalo. Torej to razmerje.

Ti flirtaš po mili volji kadarkoli hočeš, jaz pa ti povem s kom lahko. In ker sem danes prijaznega razpoloženja, ti povem edino omejitev, da flirtaš s tistimi ženskami, ki so ti karakterno in vizulno manj všeč, kot tista, s katero živiš. 🙂

Ali odlična rešitev, v odnosu, naj vsak flirta s svojim partnerjem.

S tem bo volk sit in koza cela.[/quote]

Ampak to katera ženska je karakterno in vizualno manj všeč moškemu določi MOŠKI SAM, ne pa ti za njega… ker to potem ni relevantno ocenjevanje 😉

Na žalost se tu ocene ženske in moškega ne skladajo….

Mi je pa zanimivo tole pri tebi… torej če nesme moški flirtat z osebo ki mu je bolj všeč karakterno in vizualno ali vas je strah da ve dejansko niste dovolj dobre (najbolše) za svojega moža in ga hočete ”prisilit” da tega nebi uvidel skozi flirtanje?

kajti to da nesme z lepšimi in boljšimi flirtat pomeni da je neka DRUGA oseba boljša in lepša od vas in torej bolj primerna za vašega partnerja kot ste ve same… torej potemtakem ga aktivno hočete zadržat na ”slabšem” …. jaka ljubezen tole potem, jaz pa sem mislil da človeku ki ga ljubimo želimo NAJBOLŠE IN NAJLPEŠE tudi če to ni z nami 😉

Ah ja….[/quote]

Saj pa pravim, da je partnerska ljubezen sebična. 🙂

No dober, saj razumeš, zakaj se gre. Kaj naj rečem, prav imaš… :)… glede tega stavka…

Ne vem, no, enostavno so stvari take, da družba kot družba (ali cerkev) flirtanje z drugimi ženskami ali moškimi vidijo kot nek greh, torej to obsojajo, in nas tega obsojanja učijo, in kot vzrok k temu nam predočijo razlog, da v kolikor si napr. moški to želi in to dela, torej flirta, da je temu vzrok neljubezen, neljubezen pa je posledica, da ženska ni zadosti lepa, zadosti primernega značaja ali karkoli pač že… In zato se ženska ob tem počuti kot neljubljena, to flirtanje začuti kot alarm in se proti temu začne boriti. Ali pa moški. Verjetno pa ženska v večjem številu. Bori se pa na najmanj primeren način, moškemu najmanj povšeči, to je s prepovedovanjem in obsojanjem.

Kdo ima bolj prav, družba ali posameznik?

Pa še to, Matkic,

imam občutek, da boš ti enkrat s svojo ljubljeno znal zgradit kvaliteten (za oba zadovoljujoč) odnos. In to je pohvala.

Jah na žalost je res (kot kaže) in to je eden izmed velikih razlogov mnogih samskih ljudi 😉

Maš prav, ampak a vidiš torej bi lahko dejali da so tebe naučili da je to narobe ti pa temu verjameš (kot ti, mislim vse ki tako mislijo/te) torej nimaš tehtnega razloga do katerega bi prišla sama, ampak izključno razlog ki ti ga je dal nekdo drug…

Za mene so taki občutki ženske (ali moškega) posledica pomanjkanja samozavesti da je dovolj dober za partnerja… oz. tako bom rekel… če ženska (ali moški) meni da je neka ženska lepša in boljša od nje in njen dragi z njo flirta se mora morda sama izboljšat če hoče takega moškega obdržat ali pa je enostavno kot napisano prej, naučena takšne reakcije in čustev ki se sprožijo ob dogodku A, in drugačnih ko se sprožijo ob dogodku B… to pa je problem

Jaz bi dejal da ima vsak za sebe prav posameznik, problem je ker nas je družba priučila nekih zadev ki jih je VEČINA ponotranjila in vzela za svoje čeprav le-to NISO… in so priučeni da se odzivajo tako ali drugače ob takšnih ali drugačnih dogodkih…

Problem nastane ker sami sploh ne vedo da so ponotranjili nekaj kar niti ne morejo razumljivo argumentirat in se z tem branijo z besedami

”tako pač je”

To ne more in ne sme biti odgovor na nobeno medsebojno partnersko vprašanje… če stvari niso dovolj dobro argumentirane so odraz premalega razmisleka ali nerazumnih idej posameznika…

samo argumentiran razlog zakaj nekaj ja ali ne bo moškega spremenil…

Problem je ker taka družbena mnenja vbistvu delajo več škode kot koristi kar lahko jasno prikažemo na tem primeru, ko moški zraven svoje partnerice deluje čisto drugače kot ko je sam s prijateljem… vbistvu se doma moški zavoljo MIRU (kot je bilo rečeno prej) dostikrat naredijo prilagodljive ampak takoj ko partnerica NE GLEDA pa spravijo notri VSE za nazaj pa za naprej ker morajo bit družbeno korektni vbistvu postanejo slabši partnerji kot bi drugače bili če bi bilo manj omejevanja nasploh…

Da ne omenjam da ta pojav pripelje potem do tega da draga partnerica ko ji nekdo pove da njen tipo žica vse povprek ne verjame tega tretji osebi ker njen pa je ja angelček saj pa to vidi….

to je vse posledica tega, da moški raje popustijo in se delajo tak kot ženske želijo ali pričakujejo, za prvim voglom pa naredijo vse posvoje oz. kontra temu… in takrat resnično morajo IZTISNIT iz tega čimveč ker bog ve kdaj bodo spet imeli tako šanso ker pred drago nič ne smejo (kot nič mislim nič kar oni bi ona pa pravi ne)

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Ja, to je problem. Delovanje po programu, ker predstavlja najlažjo pot, pa čeprav posledice velikokrat niso lahke. Pretirana zaverovanost v svoj prav, pa ne glede na to, če ta isti program ljudi ni osrečeval.

Ko te jebe, nek ti plati.

Ja ampak kaj ti pomaga raziskovanje… noben v moji familji ni tip ki flirta… samo jaz… ker sem pač skozi lastna dognanja prišel do zaključka da to polepša dan puncam okrog mene in polepša dan meni ko vidim nasmeh na obrazih VEČIH punc…

simpl…

In kaj zdaj… naj jaz svoje dognanje uničim zaradi ene ženske ki ji to ni všeč meni pa je ona všeč?

In če ja ali ni enako to z njene strani… ali nebi ona požrla enega dejanja ki ji ni všeč zaradi cele mene?

Kaj je rešitev? nekdo mora zmagat ker oboje hkrati ne more laufat?[/quote]

Res, treba je upostevat, da ni vsak raziskovalni tip :), da so eni narejeni bolj na hitrco. Ce imas taksne dobrodelne namene s svojim flirtanjem, je res krivicno do tebe, da ostajas tako nerazumljen. 🙂 Se toliko bolj, ker se je tista ena s tabo verjetno prav tako ujela v flirtu. Seveda ni vedela, da ti flirtas z vsako, je mislila, da je edina. Tu je prislo to kresa. Ti bi rad, da te sprejme, takega kot si, skupaj s flirti, njej se to upira. Ti bi rad zmagal in da bi ona pozirala tvoja mezikanja. Boj za prevlado je eden od faz odnosa in ne bi bilo smisno, da se tu ustavis. Naslednja faza se ze sprasuje, kaj je dobro za vajin odnos, kaj lahko naredim, da ji/mu izkazem ljubezen. Res nima smisla, da je ves svet zensk skupaj s tabo srecen, samo tista dragocena ob tebi pa si puli lase, ker v tem tvojem pocetju ne more zaznat niti kancka ljubezni… Hecno. Pa res. Robi… je napisal, da gre za hec.


On_, odkrito, saj se načeloma strinjam z vami, moškimi, oz. “vami”, ki flirtate in se ob tem prijetno počutite, strinjam se, da je to vaša izbira. [/quote]Aha, sedaj je prijazen pogovor z nasprotnim spolom že kar po defoltu flirt, ki ga je potrebno nemudoma eliminirat z vsemi možnimi sredstvi, ki so na izbiro….celo s grožnjo, da bomo partnerja zapustili in mu pustili še otroke v oskrbo…. 😉

No prav, no prav….. nikoli več ti ne rečem kake lepe besede, ker se ti ob tem slabo počutiš oz jaz ne vem kakšne vse duševne bolečine prestajaš ob tem….Samo še uradno, ok?

A res mislite, da ste tako slabe (oz ste res tako slabe?), da vas lahko v vsakem trenutku zamenjamo z eno tam, ki ji namenimo lepo besedo, nasmeh? :/


Še ena, ki ji moje dojemanje ni všeč ? :)))
Ženske vsepovsod vidite flirtanje. 🙂
Predvidevam, da zato, ker sklepate po sebi. Saj ženske ponavadi ne flirtate in vam je takšen hec nekaj povsem tujega. Zato to epidemijo doživljate resno in vam predstavlja nek alarm, da je v odnosu nekaj narobe in si ne zaslužite dovolj pozornosti, če moški kakšen trenutek ali čas, nameni še drugi ženski.[/quote]
Tvoja ti mora enkrat dat vetra, da bos videl, kako se po zensko flirta :)))). Kaksne dobrodelnosti tipa matkic res ne vidi vsaka zenska v spogledovanju. Zal. Hecno, ne?

NM-3w, persen pomirja, pa caj melise tudi.

tebi bo zadoščal že samomor iz zasede ☺
ali pa konfin pod lanterno, da se vsaj naj nasadiš, če nimaš drugega ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


No, ravno o tem sem razmišljala, ko sem prebirala zadnje prispevke.
Težko je biti v odnosu z nekom, ki ga je konstantno na smrt strah, da bo partner/ka “na vrat na nos” odšel, če se bo s kom malo lepše pogovarjal/a…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


On_, odkrito, saj se načeloma strinjam z vami, moškimi, oz. “vami”, ki flirtate in se ob tem prijetno počutite, strinjam se, da je to vaša izbira. [/quote]Aha, sedaj je prijazen pogovor z nasprotnim spolom že kar po defoltu flirt, ki ga je potrebno nemudoma eliminirat z vsemi možnimi sredstvi, ki so na izbiro….celo s grožnjo, da bomo partnerja zapustili in mu pustili še otroke v oskrbo…. 😉

Ja, saj vem, kar prešaltal smo na to. Pa ni bilo tako mišljeno. Pogovor še vedno ostane samo pogovor, flirt pa flirt. Nazadnje smo pisali samo o flirtu, ne velja pa tudi za pogovor. Ok?

No prav, no prav….. nikoli več ti ne rečem kake lepe besede, ker se ti ob tem slabo počutiš oz jaz ne vem kakšne vse duševne bolečine prestajaš ob tem….Samo še uradno, ok?

Kot želiš On_. Tako ali tako sem jih včeraj kar precej dobila “po nosu”, tako da bom naslednjič raje tiho. Tako kot ženska mora bit.

A res mislite, da ste tako slabe (oz ste res tako slabe?), da vas lahko v vsakem trenutku zamenjamo z eno tam, ki ji namenimo lepo besedo, nasmeh? :/

Ali je pomembno, kaj me mislimo? Me za sebe že vemo, kam spadamo, pa ve to tudi naš dragi? Jaz osebno močno dvomim v to, glede na vse napisano, tako glede te teme kot tudi na splošno glede tem na MON-u oz. nekega vsesplošnega prepričanja, ženske res nismo nič drugega, kot tiste, ki se ne oziramo na moška čustva, občutke, ki ga ne razumemo, ki ga ne upoštevamo, ki ga želimo imeti pod nadzorom, kot psa na vrvici (če povzamem Robita), smo posesivne, prezahtevne in še in še… ob vsem tem pa se skozi leta postaramo, zapustimo, ne skrbimo več za sam odnos, niti za svoje lastno telo, pa niti več za svojo dušo. Japs, ob takšnem razmišljanju pa ženska res lahko dojema, kako zaželena je v svetu moškega oz. moških. [/quote]

Zdaj bi bil pa že skrajni čas, da naredimo mejo med flirtom in pogovorom. Čeprav imam občutek, da se tudi tukaj ne bomo strinjali. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ali pa ga ona enostavno ne privlači več in se je začel ozirati za mlajšimi, lepšimi…[/quote]

Nasmejala sem se vašim komentarjem. Žal zelo dobro izgledam in problemov z raznimi ponudbami nimam 🙂 Tudi časa možeku namenjam dovolj, pa tudi sexa je dovolj (cca2x na teden), pa tudi privlačim ga. Gre bolj za to, da so dnevi verjetno za njega postali preveč monotoni – da je rabil malo vznemirjenja.

Vsaka tolažba je dobra.. če si zdaj srečna, super! 🙂

Marko ni samo pogodovr- sta se tudi že dobila in poslala kar nekaj SMS-je , ki sem jih tudi prebrala. Gre za zaljubljenost z njegove strani. Zato ni tako enostavno ko komentirate. Jaz sem samo rekla, da sva se dogovorila, da bosta prekinila, midva pa boma izboljšala odnos. Pa od tega ni zmogel oz. jo je po 14 dnih zopet poklical.

Aha, sedaj je prijazen pogovor z nasprotnim spolom že kar po defoltu flirt, ki ga je potrebno nemudoma eliminirat z vsemi možnimi sredstvi, ki so na izbiro….celo s grožnjo, da bomo partnerja zapustili in mu pustili še otroke v oskrbo…. ;)[/quote]

Ali je pomembno, kaj me mislimo? Me za sebe že vemo, kam spadamo, pa ve to tudi naš dragi? Jaz osebno močno dvomim v to, glede na vse napisano, tako glede te teme kot tudi na splošno glede tem na MON-u oz. nekega vsesplošnega prepričanja, ženske res nismo nič drugega, kot tiste, ki se ne oziramo na moška čustva, občutke, ki ga ne razumemo, ki ga ne upoštevamo, ki ga želimo imeti pod nadzorom, kot psa na vrvici (če povzamem Robita), smo posesivne, prezahtevne in še in še… ob vsem tem pa se skozi leta postaramo, zapustimo, ne skrbimo več za sam odnos, niti za svoje lastno telo, pa niti več za svojo dušo. Japs, ob takšnem razmišljanju pa ženska res lahko dojema, kako zaželena je v svetu moškega oz. moških. [/quote]A sedaj smo pa užaljeni, kot princeska na zrnu graha, menda ja ne? 😉 :)))

Ne vem, če je kdo pisal o tem, da morate ženske bit kar tiho, da ni pomembno kaj mislite, zakaj dvom o tem, da si kaj vredna? Občutki manjvrednosti, ker ni vse pod kontrolo? Ali samo strah pred spremembo ustaljenih vzorcev? 😉
Ne vem, če res spada pod “skrb za odnos” tudi kontrola nad partnerjem oz je celo bolj pomembna kot pa skrb za lastno telo in dušo?

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Jah očitno se je ujel v lastno zanko čustev in lepih občutkov, ki jih doživljamo ob zaljubljenosti….
Ka boš sedaj ga kar nogirala? Podobno se lahko zgodi tudi tebi, nekoč. Sploh pa 14dni je malo, da bi kar pozabil, še manj da bi predelal in dojel v kaj se je ujel, ker ga nezavedno žene tja “še nekaj”..
Ta še nekaj je trik narave s katerim se sploh sparčkamo z nekom in deluje kot droga na naše možgane, misli, ne da se kar čez noč prekinit tega.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Če se še katera zanima zanj, pomeni da imaš še uporabnega dedca. Morala bi biti vesela, ne pa da kompliciraš.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close