Najdi forum

MODA

MOJA SESTRA IMA MARCA MATURANSKI PLES PA NEVEM KAJ NAJ OBLEČEM, A IMA KDO KAKO DOBRO IDEJO?

Če res nimaš niti ene ideje, potem bi ti jaz predlagala, da se v LJ V Emporiumu najaviš pri njihovih stilistih in okvirno povej znesek kakršnega bi odštela in približni stil, svoje mere – in se boste zmenili za datum in uro, ko ti potem samo prideš pomeriti kaj so ti izbrali.

Žal ne vem, če ta storitev kaj stane…pred parimi leti je bilo brezplačno in seveda je tudi popolnoma neobvezno – ni nujno kupiti.

Nič ne stane, samo dogovoriti se je treba po telefonu.
Drugače je pa danes emporični dan.

Lepo prosim, če napišeš koliko si stara. Pa malo se opiši, bomo potem lažje svetovale. Pa kako formalen bo ples, bo v Cankarjevem domu,….

M

pa ne deri se, venera

stara sem 24 let visoka 1.70 težka 60 kg dolgi lasje , ples bo pa v svečani dvorani , hvala za pomoč

Lepo, lepo. Lasje pa so črni , blond, rjavi, rdeči ali so drugačni?
No, vsekakor naj bodo “na gor”.
To bodo najstniki noreli. Ni čudno, da se že sedaj veseliš.

si pa res radoveden, je pa res da se zelo veselim, kdo pa se ne bi

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close