Mmmm…..jutranji sex
Aleksandra zelo hitro oceni človeka. Sploh si ne moreš mislit, kakšna inteligenca je to. 😉
ne morem verjet, da si sam en stavk napisal :)[/quote]
To pa zato, ker si me slabo ocenila. 😉
To je nečloveško 🙂
Zjutraj se spi, dokler se le da… Potem ko se zbudiš, se premetavaš nekaj časa po mehki postelji (to zna biti zelo erotično, če spiš v Evinem kostimu…) in si na toplem, medtem ko je zunaj mraz. Če imaš srečo in veliko okno v spalnici, pogledaš ven, kako lepo pada sneg. Potem če imaš še večjo srečo, od nekod prileti zajtrk v posteljo … in dobra družba, ki te ob zajtrku še zabava. No, in potem se lahko začne razmišljat o akciji …
Če imaš še malega nadebudneža, se seveda zgodba zakomplicira in nekje vmes doživiš potres, ko začne nekdo skakat po postelji in po tebi…
Forum je zaprt za komentiranje.