Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Mmmm…..jutranji sex

Mmmm…..jutranji sex

To je tisto razgibavanje, ko vam ni treba misliti na uro, kasnejše obveznosti, ko imate lahko odprta vsa notranja vrata, ko niste vezani na posteljo in ni nič narobe, če ste glasni.

se ti je desno zapestje vnelo :))?

A sedaj naj še levo obremeni? :))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

ja da bo mel občutek, da je zamenjal spolnega partnerja :))

Uf kakšna perverznost…. menjava partnerja, kar tako v enem dnevu-jutru….

Aleksandar a nisi ti nekaj govorila o morali pa to….. :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Boga si…mislim da je to bolj tvoj problem

Uf kakšna perverznost…. menjava partnerja, kar tako v enem dnevu-jutru….

Aleksandar a nisi ti nekaj govorila o morali pa to….. :)))[/quote]

ja sej je sam z eno, pa uno pusti, pa z drugo začne

in morala je tle :))

Uf kakšna perverznost…. menjava partnerja, kar tako v enem dnevu-jutru….

Aleksandar a nisi ti nekaj govorila o morali pa to….. :)))[/quote]

ja sej je sam z eno, pa uno pusti, pa z drugo začne

in morala je tle :))[/quote]
S čim se hraniš da si tko inteligentna…napiši recept

ja sej je sam z eno, pa uno pusti, pa z drugo začne

in morala je tle :))[/quote]
S čim se hraniš da si tko inteligentna…napiši recept[/quote]

nimaš kapacitete, sprijazni se :))
futr nima dost pr tem

ostaeni pri tem kar obvladaš – leva, desna – jedan, dva :)))))))

Aleksandra zelo hitro oceni človeka. Sploh si ne moreš mislit, kakšna inteligenca je to. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ne morem verjet, da si sam en stavk napisal 🙂

ne morem verjet, da si sam en stavk napisal :)[/quote]
To pa zato, ker si me slabo ocenila. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jutranji, to si od nekod prepisal, iz nekega članka, samo se ne spomnim iz katerega. Le kaj si hotel s tem povedati?

hahaha jutranji smeh 😀 Dobro ste razvili temo

Kaj pa otroci?

Naši so že pred nama gor.

Jutranji smeh ob 13:35…?
Mmmmm Krivokljun nekam pozno se ti je danes začelo “jutro”…. samo ugibamo lahko kaj si počela do tedaj in če si imela odprta vsa vrata…tudi tista na stopnišče? 😉 😀

Jutranji, opoldanski, popoldanski, večerni ali nočni…vedno pride prav:).

To je nečloveško 🙂
Zjutraj se spi, dokler se le da… Potem ko se zbudiš, se premetavaš nekaj časa po mehki postelji (to zna biti zelo erotično, če spiš v Evinem kostimu…) in si na toplem, medtem ko je zunaj mraz. Če imaš srečo in veliko okno v spalnici, pogledaš ven, kako lepo pada sneg. Potem če imaš še večjo srečo, od nekod prileti zajtrk v posteljo … in dobra družba, ki te ob zajtrku še zabava. No, in potem se lahko začne razmišljat o akciji …

Če imaš še malega nadebudneža, se seveda zgodba zakomplicira in nekje vmes doživiš potres, ko začne nekdo skakat po postelji in po tebi…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close