Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mladi v zelo dragih avtih

Mladi v zelo dragih avtih

Droga,prostitucija,OF,orožje,…

Tole je spet ena fake tema za odvračanje pozornosti od lačnih otrok, sestradanih upokojencev, od najvišjih cen in najnižjih plačah v Evropi, najvišjih davkov na svetu, od dejstva, da nas cel Vzhod prehiteva po levi in desni, da celo Hrvati živijo bolje itd.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8832, 09.09.2024 ob 08:21

Mulcu nikoli ne bi kupila avta za 100 tisoč plus, pa imamo denar, zgornja meja pri nas je 70 tisoč s stroški. Do tukaj si lahko ogleda, višje pa lahko samo sanja. Avte za 100 in + jurjev, to se gremo lahko mi, ki smo že nekaj skoz dali.

    70 tisoč je poceni avto za studenta?

Zato je danes tako težko dobiti dobrega mladega delavca. Nimajo delovnih navad, starši jim vse zrihtajo, nimajo odgovornosti….

Veliko njihovih staršev je prisesanih na denar iz državne blagajne. Korupcija, lopovščina. Boštjančič se smeji, ko je govora o državnem primanjkljaju in padcu gospodarske rasti

 

Litijska, SPIRIT, Karigador…to so samo vrh ledene gore.

Plešite, plešite, veselo plešite za Svobodo, Levico, SD…za vse bolj prazne žepe.

 

 

 

Priključitev nazaj k matici Avstriji je edina rešitev za nas.

Avstrijci ne kažejo nobene želje, da bi si vas priključevali. Kaj pa bodo z vami?

Odgovor na objavo uporabnika
Preseravanje, 14.09.2025 ob 06:48

    70 tisoč je poceni avto za studenta?
Crknil ti je sarkazem detektor?

Odgovor na objavo uporabnika
De EM EX, 09.09.2024 ob 16:46

balkansko-levičarska mafija, ki obvladuje Slovenijo. Z vašim denarjem si kupujejo.

Res je, glupi Slovenčki ste njihov bankomat, bre.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close