Mladi v zelo dragih avtih
Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8832, 09.09.2024 ob 08:21
Anonimno 8832, 09.09.2024 ob 08:21
Mulcu nikoli ne bi kupila avta za 100 tisoč plus, pa imamo denar, zgornja meja pri nas je 70 tisoč s stroški. Do tukaj si lahko ogleda, višje pa lahko samo sanja. Avte za 100 in + jurjev, to se gremo lahko mi, ki smo že nekaj skoz dali.
-
70 tisoč je poceni avto za studenta?
Veliko njihovih staršev je prisesanih na denar iz državne blagajne. Korupcija, lopovščina. Boštjančič se smeji, ko je govora o državnem primanjkljaju in padcu gospodarske rasti
Litijska, SPIRIT, Karigador…to so samo vrh ledene gore.
Plešite, plešite, veselo plešite za Svobodo, Levico, SD…za vse bolj prazne žepe.
Forum je zaprt za komentiranje.