Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mislite, da je Urška kaj razočarana zaradi sobote

Mislite, da je Urška kaj razočarana zaradi sobote

Jaz osebno težko rečem, ali ja ali ne. Res ne vem. Kaj pa menite vi?

Menim, da ste že totalno ubrisan z odpiranjem teh tem. Človek se je poročil. Raje se brigajte za svinjarije, ki vam jih servirajo pred nosom.

Prav gostilniške debate imate že tu.

Vsaka druga tema ta poroko. Nenormalno in primitivno.

 

Odgovor na objavo uporabnika
tziopš, 07.09.2025 ob 06:59

Jaz osebno težko rečem, ali ja ali ne. Res ne vem. Kaj pa menite vi?

Briga me! Njuna stvar.

Glede na to, da levičarji mislijo, da je Slovenija kar nekakšna last njihovih klansko-prijateljskih povezav, je to zanimivo vprašanje.

krokodilje solze?

Urški se jebe za to podgano, ima boljšega jebača, ki sta celo podobnih let!

Na začetku je bila vanj zaljubljena…

Ja, Urška je razočarana in jezna, ker je šel Janez plezati brez nje.

Kera Urška?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close