Splash › Forum › Starševski čvek › Mislite, da je Urška kaj razočarana zaradi sobote Mislite, da je Urška kaj razočarana zaradi sobote tziopš 07.09.2025 ob 06:59 zadnji odgovor 07.09.2025 ob 17:59 Jaz osebno težko rečem, ali ja ali ne. Res ne vem. Kaj pa menite vi? Prijavi Tatoki 07.09.2025 ob 07:05 zadnji odgovor 07.09.2025 ob 17:59 Menim, da ste že totalno ubrisan z odpiranjem teh tem. Človek se je poročil. Raje se brigajte za svinjarije, ki vam jih servirajo pred nosom. Prav gostilniške debate imate že tu. Vsaka druga tema ta poroko. Nenormalno in primitivno. Prijavi OMG 07.09.2025 ob 07:12 zadnji odgovor 07.09.2025 ob 17:59 Odgovor na objavo uporabnika tziopš, 07.09.2025 ob 06:59Jaz osebno težko rečem, ali ja ali ne. Res ne vem. Kaj pa menite vi? Briga me! Njuna stvar. Prijavi for certain 07.09.2025 ob 12:42 zadnji odgovor 07.09.2025 ob 17:59 Glede na to, da levičarji mislijo, da je Slovenija kar nekakšna last njihovih klansko-prijateljskih povezav, je to zanimivo vprašanje. Prijavi zvedav747 07.09.2025 ob 15:16 zadnji odgovor 07.09.2025 ob 17:59 krokodilje solze? Prijavi Anonimno 6172 07.09.2025 ob 15:48 zadnji odgovor 07.09.2025 ob 17:59 Urški se jebe za to podgano, ima boljšega jebača, ki sta celo podobnih let! Prijavi Srček bije 07.09.2025 ob 16:53 zadnji odgovor 07.09.2025 ob 17:59 Na začetku je bila vanj zaljubljena… Prijavi Ta pikra 07.09.2025 ob 17:33 zadnji odgovor 07.09.2025 ob 17:59 Ja, Urška je razočarana in jezna, ker je šel Janez plezati brez nje. Prijavi potonika311 07.09.2025 ob 17:59 zadnji odgovor 07.09.2025 ob 17:59 Kera Urška? Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.