Miša Molk ima otroka z downovim sindromom
Zakaj točno se ti zdi pravilno vtikanje v tuja življenja in to celo tam kjer je očitno, da ni za javnost?
Kakršna koli je resnica se le tiče izključno Miše in njene družine do trenutka, ko bi se ona sama odločila o tem spregovoriti, če seveda sploh obstaja karkoli za povedat.
Pometajte pri sebi doma imate ziher vsi dovolj dela.
Zakaj točno se ti zdi pravilno vtikanje v tuja življenja in to celo tam kjer je očitno, da ni za javnost?
Kakršna koli je resnica se le tiče izključno Miše in njene družine do trenutka, ko bi se ona sama odločila o tem spregovoriti, če seveda sploh obstaja karkoli za povedat.
Pometajte pri sebi doma imate ziher vsi dovolj dela.[/quote]
Lajk!
Paco Moralles, 10.11.2014 ob 11:25
Prekleto babovje privoščljivo!!!!
Poglej morales, babnica ima sama verjetno tako ali drugače prizadetega otroka. Zaradi tega trpi, je zasmehovana in zasramovana v primitivnem okolju v katerem očitno živi. Zato ji vsaka omemba “slavne” osebe z enako težavo pomeni tolažbo v smislu: no, če ga ima on/ona, le kdo sem jaz, da ga ne bi smela imeti. Pri nas smo res še daleč od skandinavske mentalitete na tem področju.
Forum je zaprt za komentiranje.