Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Miša Molk ima otroka z downovim sindromom

Miša Molk ima otroka z downovim sindromom

V enem izmed forumov sem zasledila, da ima Miša Molk otroka z downovim sindromom. Vendar nikjer pa nisem našla kakšnih slik ali člankov o tem.

MM ima samo Ulo.

Ko že misliš, da ne gre nižje…..


To so govorili že pred 40 leti, pa vsake toliko spet pride naokoli. Menda da pa ni nikoli živela s tem otrokom.

Ma pustite stat te reči. Kaj vas žene v tako poizvedovanje in pisarjenje 🙁

Da je tega otroka imela še ne pri 20? Malo verjetno, saj takrat se je veliko hodilo na splave.

Prekleto babovje privoščljivo!!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

naj se ti povrne.

Ko že misliš, da ne gre nižje…..[/quote]

……pa te znova kaj preseneti.

Samo od tega je težko še bolj nizko past, vendar nikoli ne reci nikoli.

_________________ [sub]Življenje je prekratko, da bi ga jemali resno[/sub]

Dedovje nič ne zaostajate. 🙂

In zakaj se ne sme o tem pisati? Saj ni nihče rekel, da ji privošči.

Zakaj točno se ti zdi pravilno vtikanje v tuja življenja in to celo tam kjer je očitno, da ni za javnost?
Kakršna koli je resnica se le tiče izključno Miše in njene družine do trenutka, ko bi se ona sama odločila o tem spregovoriti, če seveda sploh obstaja karkoli za povedat.
Pometajte pri sebi doma imate ziher vsi dovolj dela.

Imam občutek, da bi se nekateri želeli naslajati nad nesrečo drugega.
Če ne moreš pomagati, vsaj pusti pri miru.

Zakaj točno se ti zdi pravilno vtikanje v tuja življenja in to celo tam kjer je očitno, da ni za javnost?
Kakršna koli je resnica se le tiče izključno Miše in njene družine do trenutka, ko bi se ona sama odločila o tem spregovoriti, če seveda sploh obstaja karkoli za povedat.
Pometajte pri sebi doma imate ziher vsi dovolj dela.[/quote]

Lajk!

so rekli stari dobri KUD Idijoti!

Pozam Mišo in tole zagotovo ni res!!!

Hči z D.S. ima že preko 40 let. Miša je nikoli ni marala, sramovala se jo je.

Odgovor na objavo uporabnika
Zavod Ig, 09.06.2025 ob 15:51

Hči z D.S. ima že preko 40 let. Miša je nikoli ni marala, sramovala se jo je.

Zakaj govoriš neresnico. Tožba lahko pade.

Pridi v Zavod Dolfke Boštjančič.

Pa meni bi se zdelo čisto verjetno in sploh kaj pa je s tem narobe?  Zakaj bi o tem treba pisati, kot da bi se mogla sramovati.  Poleg tega če jo je zapustila ali ne, nihče od nas ni svetnik.

Kake grehe pa imaš ti?

Odgovor na objavo uporabnika
Zavod Ig, 09.06.2025 ob 16:03

Pridi v Zavod Dolfke Boštjančič.

 

Razloži, kaj bo tam.

 

Odgovor na objavo uporabnika
to pomeni?, 10.11.2014 ob 11:25

Da je tega otroka imela še ne pri 20? Malo verjetno, saj takrat se je veliko hodilo na splave.

 

Miša je stara 71 ali 72. Če je otrok malo čez 40,, ga je imela pri?? No ? Pa saj je vseeno, to je njen problem.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Paco Moralles, 10.11.2014 ob 11:25

Prekleto babovje privoščljivo!!!!

Poglej morales, babnica ima sama verjetno  tako ali drugače prizadetega otroka. Zaradi tega trpi, je zasmehovana in zasramovana v primitivnem okolju v katerem očitno živi. Zato ji vsaka omemba “slavne” osebe z enako težavo pomeni tolažbo v smislu: no, če ga ima on/ona, le kdo sem jaz, da ga ne bi smela imeti. Pri nas smo res še daleč od skandinavske mentalitete na tem področju.

Ta slavna oseba je bila RTV vzmetnica.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close