Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ministrica ponudila odstop

Ministrica ponudila odstop

Preveč se boji interpelacije.

Ministrica je pa le bila, enkrat v življenju.

Z našim denarjem ustvarjajo elito, bogataše brez primere. Na račun denarja davkoplačevalcev. Zato nam dvigajo plače za mizerne zneske, draginja v trgovinah pa vedno večja.

EDEN DRUGEGA OBTOŽUJEJO IN RAZKRINKAVAJO, O NARODU PA NIČ.

 

Če bi bilo prav, bi morali biti že v zaporu, to kar se je zgodilo je nezaslišano, sami poštenjaki, kar se tiče pa ministrov  in vladarjev so pa vsi zaprisegli nekak takole je bilo slišati – SE BOM  Z VSEMI SVOJIMI MOČMI PRIZADEVAL ZA BLAGINJO SLOVENIJE, ( s figo v rokah) ?????

Odgovor na objavo uporabnika
nekaj zelo gnilega, 06.02.2024 ob 05:18

Če bi bilo prav, bi morali biti že v zaporu, to kar se je zgodilo je nezaslišano, sami poštenjaki, kar se tiče pa ministrov  in vladarjev so pa vsi zaprisegli nekak takole je bilo slišati – SE BOM  Z VSEMI SVOJIMI MOČMI PRIZADEVAL ZA BLAGINJO SLOVENIJE, ( s figo v rokah) ?????

Saj vam ne bo kapnilo, ste pretumpasti, da že vse od osamosvojitve ni bil nihče drugačen, ne lev ne desen, ne bel, ne črn. In da jih je vsako leto  več povezanih med sabo, ki manipulirajo, pripravljajo teren za kraje  in kradejo. Tega se ne da kar tako zatret. To so mreže , kjer je zagotovo povezanih na deset tisoče ljudi. Če ne celo več.

Fajonka bo odletela, in jo bo zamenjala Dominika Švarc Pipan.. Itak tudi Klemen Žibert, in se par iz SD..

Avtor, tudi Hojs je ponudil odstop ….

 

Gledam pa zdaj sinočnji pogovor Marcela s Švarc Pipanovo. Lepo je vse pojasnila. Njen način razlage se mi zdi korekten in ji verjamem.

Odstopila, vendar ostane, da bo preiskovala. Kriminaliste namreč “še čakajo”.

Z Golobom smo dobili edinstveni pravni standard: tatovi in lopovi bodo sami sebe preiskovali ali so krivi al vsekakor definitivno da so nedolžni. Samo v Butalah.

A to je tista ministrica, ki se je predstavljala kot “tožilka” na mednarodnem sodišču v Haagu? Potem pa so ugotovili, da je bila pomočnica pritožbenega svetovalca?

Dve leti je šefovala na ministrstvu, zdaj pa je kar v enem tednu “ugotovila” kaj vse gre narobe? To je res bizarno. Tudi te zgodbice, da je zdaj ona borka proti korupciji so prav patetične.

In najbolj žalostno je, da je taka oseba pravzaprav še najbolj pokončna v vsej zgodbi.

Od kdaj pa lahko svoje domnevne zločine preiskuješ sam? In zakaj je tam vlada, je samo za okras Golobu, ker se nič ne oglašajo? Če bi še kaj ostalo od domnevne pravne države, bi se takoj odstranila iz vseh funkcij in naj p

En skorajšnji penzioner dobi 1,3 miljona evrov kredita….

Mlade družine pa skupaj komaj spraskate maslo čez 100 tisočakov…!

Samo VOLITE PRAVE, KOT STE JIH DO SEDAJ!

https://necenzurirano.si/clanek/preiskovalne-zgodbe/kaj-vse-je-cudno-pri-nepremicninskem-imperiju-glavnega-tajnika-sd-1260934

Škoda. Stala jo bo verjetno bolj nepazljivost…Če bo slučajno nova ministrca AK….potem se ve kam pes taco moli…

To so ji nastavli Tanja in seveda njeni prijatelji sds stranke. Bil bi že čas, da ona odide.

Ko ti v javnosti neizpostavljeni generalni sekretarji vodijo stranko in določajo, kam bo šel denar. Tudi Fajonka je nastavljena in izgleda ji vzadaj pritiskajo, kako more sedaj igrati v javnosti. Ta Žibert pa ima taki hinavski, goljufivi, potuhjeni fris, da je groza.

Upam, da ne bodo vpleteni prej zabrisali sledi in vplivali na priče.

Odgovor na objavo uporabnika
Zarka, 06.02.2024 ob 06:03

Avtor, tudi Hojs je ponudil odstop ….

 

Gledam pa zdaj sinočnji pogovor Marcela s Švarc Pipanovo. Lepo je vse pojasnila. Njen način razlage se mi zdi korekten in ji verjamem.

 

Pri Marcelu sem pogrešala vprašanja, kaj pa sploh DŠP dela na ministrstvu. Ker za prav vse so bili zadolženi in delali drugi. Ona samo potuje s službeno kartico, sedi za dragoceno mizo v svojem uradu in na koncu podpiše 4 strani dolgo pogodbo, o kateri pojma nima. 7 miljonckov gor ali dol. Farsa za bedake, ki ste izvolili to vlado.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Jasno, 06.02.2024 ob 09:15

 

Pri Marcelu sem pogrešala vprašanja, kaj pa sploh DŠP dela na ministrstvu. Ker za prav vse so bili zadolženi in delali drugi. Ona samo potuje s službeno kartico, sedi za dragoceno mizo v svojem uradu in na koncu podpiše 4 strani dolgo pogodbo, o kateri pojma nima. 7 miljonckov gor ali dol. Farsa za bedake, ki ste izvolili to vlado.

 

Labodji spev vlade v izvedbi DŠP, back vokal MŠ z orkestrom RTV SLO, dirigent maestro Golob.

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close