Ministrica ponudila odstop
nekaj zelo gnilega, 06.02.2024 ob 05:18
Če bi bilo prav, bi morali biti že v zaporu, to kar se je zgodilo je nezaslišano, sami poštenjaki, kar se tiče pa ministrov in vladarjev so pa vsi zaprisegli nekak takole je bilo slišati – SE BOM Z VSEMI SVOJIMI MOČMI PRIZADEVAL ZA BLAGINJO SLOVENIJE, ( s figo v rokah) ?????
A to je tista ministrica, ki se je predstavljala kot “tožilka” na mednarodnem sodišču v Haagu? Potem pa so ugotovili, da je bila pomočnica pritožbenega svetovalca?
Dve leti je šefovala na ministrstvu, zdaj pa je kar v enem tednu “ugotovila” kaj vse gre narobe? To je res bizarno. Tudi te zgodbice, da je zdaj ona borka proti korupciji so prav patetične.
In najbolj žalostno je, da je taka oseba pravzaprav še najbolj pokončna v vsej zgodbi.
En skorajšnji penzioner dobi 1,3 miljona evrov kredita….
Mlade družine pa skupaj komaj spraskate maslo čez 100 tisočakov…!
Samo VOLITE PRAVE, KOT STE JIH DO SEDAJ!
Zarka, 06.02.2024 ob 06:03
Avtor, tudi Hojs je ponudil odstop ….
Gledam pa zdaj sinočnji pogovor Marcela s Švarc Pipanovo. Lepo je vse pojasnila. Njen način razlage se mi zdi korekten in ji verjamem.
Pri Marcelu sem pogrešala vprašanja, kaj pa sploh DŠP dela na ministrstvu. Ker za prav vse so bili zadolženi in delali drugi. Ona samo potuje s službeno kartico, sedi za dragoceno mizo v svojem uradu in na koncu podpiše 4 strani dolgo pogodbo, o kateri pojma nima. 7 miljonckov gor ali dol. Farsa za bedake, ki ste izvolili to vlado.
Jasno, 06.02.2024 ob 09:15
Pri Marcelu sem pogrešala vprašanja, kaj pa sploh DŠP dela na ministrstvu. Ker za prav vse so bili zadolženi in delali drugi. Ona samo potuje s službeno kartico, sedi za dragoceno mizo v svojem uradu in na koncu podpiše 4 strani dolgo pogodbo, o kateri pojma nima. 7 miljonckov gor ali dol. Farsa za bedake, ki ste izvolili to vlado.
Labodji spev vlade v izvedbi DŠP, back vokal MŠ z orkestrom RTV SLO, dirigent maestro Golob.
Forum je zaprt za komentiranje.