minimalne plače za vsi.
če že nisliš … ne misli idiotizmov kot Lukšić iz SD
še bolje pa bo, le ne misliš … ker ti ne gre.
(btw: minimalka je precej nižja od precej penzij, ki bi jih ti zmanjšal samo za 10% … kako bi pa nahrčkal za te penzije, ko pa se penzije nakazujejo iz prispevkov plač??)
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
Forum je zaprt za komentiranje.