Migranti navijajo za Janšo
Evo, pozivajo, naj bo izvoljen Janša. Že vedo zakaj. Njegova domoljubnost je le pesek v oči njegovim neumnim volivcem. Pač novači dodatne glasove na dveh nogah. Za potrebe zmage hodi v cerkev, čeprav je po duši komunist, se dela domoljuba, čeprav je pobraten z južnjaki, se dela moralnega, čeprav je obsojen kriminalec. Noro, kako neumni morajo biti njegovi podporniki, da mu uspeva.
https://www.rtvslo.si/slovenija/dodik-srbe-v-sloveniji-pozval-h-glasovanju-za-janso/757427
Anonimno576, 12.09.2025 ob 19:09
Evo, pozivajo, naj bo izvoljen Janša. Že vedo zakaj. Njegova domoljubnost je le pesek v oči njegovim neumnim volivcem. Pač novači dodatne glasove na dveh nogah. Za potrebe zmage hodi v cerkev, čeprav je po duši komunist, se dela domoljuba, čeprav je pobraten z južnjaki, se dela moralnega, čeprav je obsojen kriminalec. Noro, kako neumni morajo biti njegovi podporniki, da mu uspeva.
https://www.rtvslo.si/slovenija/dodik-srbe-v-sloveniji-pozval-h-glasovanju-za-janso/757427
A nima svetnik sds v kranju polne hiše albanskih podnajemnikov XD
Sicer pa so oni neki kvazi domoljubi, vedno vzamejo stran avstrijcev, italijanov, hrvatov. Recimo takrat ko
Ne bodite no neumni in naivni, Dodik je užaljen ker so ga babe na suho, pa sedaj blebeče neumnosti, češ nismo manjšina, tudi pod janšo ne boste, nikoli ne boste manjšina v Sloveniji, še hrčki niso, asimilirajte se v družbo, poslušajte frejtonarco, Avsenike , Slake, predvsem pa navadite se na govejo župo in na potico, kot vodilo naj vam bodo pa Dončič in podobni kateri se že čutijo Slovence !
VSI SO ZANIČ. Desnica nima jajc, niti pameti. Levica je uporabni idiot islamizma. Islam je najbolj nevaren v EU v vseh pogledih, ker v nobeni islamski državi ni svobode in demokracije. In tudi v no go conah je ni. Oni ne poznajo koncepta država, zato je nesmiselno o tem sploh. To je izum zahoda. Poznajo le kalifat. Potem laganje kot samoumevno in zavajanje za plenjenje….
Eu politiki vsak dan dobivajo grožnje s strani radikalnega islama, veliko jih je pa bilo tudi ubitih po EU. Vsi so ustrahovani, ki o tem odkrito govorijo. To ni svoboda, to ni demokracija. Demokracije in svobode več ni, ko te je strah povedati resnico in po pravici. V VB greš v zapor. V Nemčiji je umrlo 7 članov antiislamske stranke 1 mesec pred volitvami. Pa še zadeva v Ameriki.
Preden se boste zbudili in dojeli zakaj se gre, boste po moje prej ostali brez glave.
Forum je zaprt za komentiranje.