Najdi forum

medo

Punce imam velik problem, imam velikega medveda 1, 50m malce je že star in sedaj nevem kako naj ga očistim, ker je že malce prašen???naj ga odnesem v čistilnico??

Jaz sm svoje kr posesala z unim nastavkom od sesalca k je za oblazinjeno pohistvo..zdj ce je svetle barve pol najprej umij ta nastavk pa se preprici da ne gre nc barev na medveda..pol ga daj pa se za kksno noc ven na mraz da prsice pocrkajo..lohk ga das tud v zmrzovalnik sam ne wem ce mas tok velikega pa tud zuni je zdj dovolj mraz. 🙂

www.studentarija.net

Jaz sem svojega 10 let starega plišastega medota (tudi 1,5 m velikega) oprala kar v pralnem stroju in je kot nov.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close