me mož vara?
Kako oba prstana? A si bila dvakrat poročena?[/quote]
Mojega in njegovega! Tako ali tako ga ni nikoli nosil in ga je dal meni v “hrambo”. Ko je bila kriza, sem prodala oba! še vedel ni za to, ker mu to tako ali tako nikoli ni nič pomenilo. Meni pa je dejansko odprlo vse še do tega trenutka “zaprte čakre”! Da mu zakon in dva otroka dejansko nista nikoli nič pomenila in da brez slabe vesti lahko grem naprej…. Še danes, po petih letih nikoli ne vpraša za prstan, pa sva imela že malo morje obravnav in ostalega sranja…Lp!
Punce, nekatere preveč pozornosti posvečate tisti okrogli rinki.
Nič ne pomeni, ne njemu in ne drugače.
Preveč pričakujete in vse preveč zaključkov sklepate zaradi enega kosa kovine.
Vrednost odnosa je vse prej kot tam.
Nooo, razen če je posut z diamanti. Potem ima nekoliko večjo vrednost. 🙂 HEC!
Želite shujšati na enostaven način??? Predstavljamo vam …
Forum je zaprt za komentiranje.