masažo za nagrado
A ves kako pravijo ?
Iz tvojih ust v bozja usesa !!!
Sicer pa nikoli ne ves kdo je za nikom, ki vsaj deluje zanimivo.
Lahko je cudovita deklica , lahko pa tak zmaj, da bi se hudi Matjaz-ko bezal 🙂
Nikoli se ne, vcasih je celo boljse verjeti kot probati.
Kaj ce punce s takim, ki ves cas sam lula.
.
.
Ojoj, drugi celo bolje veste od mene, kdo in kaj me privlači, že v naprej napovedujete (ne)zvestobo, za kaj sem primeren in za kaj ne itd. 😀
Kakšna čast, znašel sem se med samimi “psihologinjami” in vedeževalkami, ki me poznajo bolj kot sam sebe. :))
Vaše vedeževalske in izvenčutne sposobnosti se ne bodo izboljšale dotedaj, dokler ne boste imele boljših anten, ki vam jih velikodušno lahko ponudi le moški! :))))
Antilopa, si vzela Intruderčku snežnega leoparda, sedaj se pa cmiži in v hlačke lula? :)) Našeškaj ga malo, potem pa potolaži! 😀
Forum je zaprt za komentiranje.