Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Marelice Marelice krivokljun 22.08.2013 ob 21:52 zadnji odgovor 23.08.2013 ob 06:54 Gospodinje in gospodinji, kaj je z letošnjimi marelicami? Čist lesnate so in džemi so suhi in polni ostružkov. Prijavi Goldfish 22.08.2013 ob 22:36 zadnji odgovor 23.08.2013 ob 06:54 Kaj čmo zdej? V Trst pogledat?:)) Prijavi krivokljun 22.08.2013 ob 22:43 zadnji odgovor 23.08.2013 ob 06:54 Tiste so ble Madžarske, se mi zdi. Prijavi Goldfish 22.08.2013 ob 22:44 zadnji odgovor 23.08.2013 ob 06:54 To ti misliš:)). Prijavi seba111 23.08.2013 ob 06:54 zadnji odgovor 23.08.2013 ob 06:54 Pri nas so bile letos dobre je pa res, da letina ni bila bogve kaj : ) Prijavi https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw Forum je zaprt za komentiranje.