Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mali oglasi Aleksander Marodič

Mali oglasi Aleksander Marodič

Kako gre besedilo pesmi Mali oglasi? Kako se res, ta svet vrti in kakšni res so časi…Pa naprej? Mi lahko kdo pomaga? To je tista slavna črnobela nanizanka Mali oglasi…

Nekaj se še spomnim, vsega pa ne.

Kako se res ta svet vrti

in kakšni res so časi,

o tem naš tisk spregovori

med malimi oglasi.

Pod kupim ali pod prodam,

tu najdeš vse rešitve

od avta do ženitve.

Mogoče se pa komu spomin spravi v pogon.

Odgovor na objavo uporabnika
Luknjasta, 08.04.2025 ob 16:27

Nekaj se še spomnim, vsega pa ne.

Kako se res ta svet vrti

in kakšni res so časi,

o tem naš tisk spregovori

med malimi oglasi.

Pod kupim ali pod prodam,

tu najdeš vse rešitve

od avta do ženitve.

Mogoče se pa komu spomin spravi v pogon.

 

Se še malo spomnim. Dobra serija. Zakaj teh serij nikoli ne ponavljajo?

 

Super, najlepša hvala!❤️❤️❤️

Se še malo spomnim. Dobra serija. Zakaj teh serij nikoli ne ponavljajo?

Si ne upajo, ker potem jajo &co. ne bi več mogli lagati kako smo v realsocializmu živeli kot v kameni dobi in to vsi na Golem otoku ob neslanem kropu. Luštna nadaljevanka, vsaj tisti prvi del. Drugi kasnejši je bil že drekarija posnet na silo v osemdesetih. Meni je žal samo to, da je bil avtor Aleksander  Marodić – Srb. Žalostno, da do Partljiča sploh nismo imeli pravega humorista ali satirika. Pa dva najbolj luštna in gledljiva filma nam je posnel Čeh. Humorja res nimamo v genih.

Kako se res ta svet vrti

in kakšni res so časi,

o tem naš tisk spregovori

med malimi oglasi.

Če si zaljubljen, če si sam,

tu najdeš vse rešitve,

pod kupim ali pod prodam,

od avta do ženitve.

Mogoče se pa komu spomin spravi v pogon.

Hvala, topol.

Pa mislim, da je bil Marodić Hrvat.

Odgovor na objavo uporabnika
Luknjasta, 08.04.2025 ob 20:22

Hvala, topol.

Pa mislim, da je bil Marodić Hrvat.

Zna biti, da imaš prav. Vsaj rojen je v Zagrebu. Meni so rekli, da je bil po rodu Srb. Saj je vseeno, mene nacionalnost teh gospodov nič ne moti. Žalosti me to, da Slovenci nimamo niti grama smisla za humor, vsaj velika večina. Fran Milčinski, njegov sin Frane Milčinski Ježek, Vladimir Levstik s svojo Višnjevo repatico potem pa do Toneta Partljiča ne prav veliko. Koliko lažje bi živeli, če bi se znali malo bolj od srca smejati sami sebi.

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 08.04.2025 ob 15:54

Kako gre besedilo pesmi Mali oglasi? Kako se res, ta svet vrti in kakšni res so časi…Pa naprej? Mi lahko kdo pomaga? To je tista slavna črnobela nanizanka Mali oglasi…

Mali oglasi S01E01: Carinik

Na youtubu dobis kar nekaj delov te serije Mali oglasi. Mogoce so celo tudi v rtv365

Kako se res ta svet vrti

In kaksni res so casi,

O tem nas tisk spregovori

Med malimi oglasi.

Ce si ozenjen, ce si sam,

Tu najdes vse resitve,

Pod kupim ali pod prodam

Pod avta do zenitve.

Med a in z pa je zelja

Se cela abeceda,

Ki se kaj rada zavozlja

V kaj cudno zmes nereda.

Nereda pa je najboljsa snob

Za zgodbo zapleteno,

Zato zdaj brz v kak mehek stol

In si oglejte Eno.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close