Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek mah, kaj me briga

mah, kaj me briga

Imam problem, večino me nič ne zanima, hitro se naveličam vsega. Kaj vi menite , zakaj je tako ?

Zna bit depresija vzrok.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ker si v sebi preveč negativno in pesimistično usmerjen. Zato v ničemer ne vidiš smisla, saj te nič ne zadovoljuje.
Ni stvar v tem kaj počnemo, ampak kako sebe doživljamo v odnosu do okolja.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close