Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › mah, kaj me briga mah, kaj me briga anonimni uporabnik 06.04.2013 ob 07:30 zadnji odgovor 06.04.2013 ob 11:32 Imam problem, večino me nič ne zanima, hitro se naveličam vsega. Kaj vi menite , zakaj je tako ? Prijavi Sadni 06.04.2013 ob 08:52 zadnji odgovor 06.04.2013 ob 11:32 Zna bit depresija vzrok. Prijavi "No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt. Robi… 06.04.2013 ob 11:32 zadnji odgovor 06.04.2013 ob 11:32 Ker si v sebi preveč negativno in pesimistično usmerjen. Zato v ničemer ne vidiš smisla, saj te nič ne zadovoljuje. Ni stvar v tem kaj počnemo, ampak kako sebe doživljamo v odnosu do okolja. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.