Lucka – sladoled – kepica
To pa ne! Jaz si vsako klobaso narežem na tanke koščke, namažem z veliko gorčice, zraven obilo kruha in jih poplaknem s kakim dobrim vinom…. potem to zaleže za nekaj časa, da mi ne kruli po drobovju….
Ti pa samo klobasa, klobasa, KLOBASAAAAAAA….. :)))
Daj umiri se, če ne se ti bodo prehitro uprle….. :))))
Dobro, da si me spomnila na sladoled. Ker sem vmes pridno pospravljala in pomivala (multi-tasking ob pisanju na MON), se bom nagradila s sladoledom (lučko). Predlogi? :))[/quote]
Multitasking ni, če počneš opravila eno za drugim ali pa če enega prekineš in se posvetiš drugemu. 😉
Vseeno pa si lahko privoščiš lučko, po svojem okusu, mojega tako nimaš. :))
To pa ne! Jaz si vsako klobaso narežem na tanke koščke, namažem z veliko gorčice, zraven obilo kruha in jih poplaknem s kakim dobrim vinom…. potem to zaleže za nekaj časa, da mi ne kruli po drobovju….
Ti pa samo klobasa, klobasa, KLOBASAAAAAAA….. :)))
Daj umiri se, če ne se ti bodo prehitro uprle….. :))))[/quote]
Hja glej, kaj bi si kvarila okus z gorčico, kruhom, vina sploh ne pijem:))). Vzamem le najboljše, brez dodatkov:).
On_, oporecen sladoled je tisti ki je dvomljive kakovosti, po katerem te crvici v zelodcu, bruhas ali driskas. Nikoli ne bom pozabila siptarskega tocenega sladoleda pred vec kot 20 leti, po katerem so lezle mravlje.
Kateri korneti ali lucke so vam vsec? Od luck mi je bila top shot od ljubljanskih mlekarn lucka s podobo izpred 50let, ker je vsebovala burbonsko vanilijo, ne navadne. Drugace se Macho (notri ima trdo cokolado), pa tom mi je tud fajn ker skriva sadni zele. Ne maram magnueov ak kaj so ze ki imajo dvojne in trojne cokolade. Prevec mleka in smetane. Kot bi pojedel celo kosilo! Od kornetov mi je vsak fajn ki ima tisto trdo cokolado gor ki jo najprej ven izcuzam…danes se mi je zdelo kot izruvanje modrostnikov haha
No meni je oporečen tudi tisti po katerem ne lezejo mravlje in je kake fluorescentne barve, kovinsko sladki. Mogoče te res nič ne črviči tisti hip ko ga poješ, pride pa “za teboj” nekoč. :/ V tem primeru so šiptarske mravlje super užitne 😉 :)))
Drugače so mi pa všeč tisti ki imajo dvojne in trojne cokolade. Prevec mleka in smetane.… okus božanski, mi je pa potem malo slabo… premastno kosilo 😀
[/quote]
Jap. Preveč maščobe majo. Na splošno. Pa umetnih je veliko. sam kaj ko ne veš, kaj ješ, dejansko. Dobrega imajo na cekinovem gradu v tisti galeriji na koncu (oz. začetku) Jakopičevega sprehajališča. Pistacijin sladoled, ki dejansko ima koščke pistacije.
A si kdo dela sladoled doma iz sladoledomata?
Ledene kave so tud njami, pa sladoledne kupe z veliiiiko zdrobljenih oreškov … mmmmmm
Sladka pregreha.
Forum je zaprt za komentiranje.