Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Lucka – sladoled – kepica

Lucka – sladoled – kepica

A misliš?:)) V takšni vročini mi ne pašejo klobase, preveč agresivno živilo:)).[/quote]
A zato si želiš, da pritisne mraz, da bi ti spet zapasale klobase. :)[/quote]

Jaaaa:). Ti sploh ne veš, kaj zamujaš, ker ne uživaš mesa:)).


A zato si želiš, da pritisne mraz, da bi ti spet zapasale klobase. :)[/quote]

Jaaaa:). Ti sploh ne veš, kaj zamujaš, ker ne uživaš mesa:)).[/quote]

On misli, da je samo meso škodljivo, potem pa izveš, da so neke oreščke dali ven iz prodaje, ker so vsebovali nevarno snov.

Jaaaa:). Ti sploh ne veš, kaj zamujaš, ker ne uživaš mesa:)).[/quote]

On misli, da je samo meso škodljivo, potem pa izveš, da so neke oreščke dali ven iz prodaje, ker so vsebovali nevarno snov.[/quote]Zraven tega pa še rastlinojedim živalim odžira hrano….. :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Misliš, da če si hladen, nisi žen? Te nikoli ne žeja, ko ti ni vroče? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Klobase raje prepustim ženskam. 🙂


Klobase raje prepustim ženskam. :)[/quote]

Copata:)).


Klobase raje prepustim ženskam. :)[/quote]

Copata:)).[/quote]
Si mi fouš ? 🙂

Copata:)).[/quote]
Si mi fouš ? :)[/quote]

Ma kaki, meni je hudo, ker ne ješ klobas:).


Le kaj bi lahko bil razlog, da si se tako poistovetila z mano, ki (kao) trpim zaradi neuživanja klobas. 🙂


Le kaj bi lahko bil razlog, da si se tako poistovetila z mano, ki (kao) trpim zaradi neuživanja klobas. :)[/quote]

Lahko bi bil kdorkoli…meni je mar za vsakega, ki ne uživa klobas:). Rada bi pomagala…altruizem in to:)).


Le kaj bi lahko bil razlog, da si se tako poistovetila z mano, ki (kao) trpim zaradi neuživanja klobas. :)[/quote]

Lahko bi bil kdorkoli…meni je mar za vsakega, ki ne uživa klobas:). Rada bi pomagala…altruizem in to:)).[/quote]
To je zdaj problem..Dva altruista….Rešitev je kompromis…Tebi dam klobaso, ti pa meni sladoled. 🙂


Le kaj bi lahko bil razlog, da si se tako poistovetila z mano, ki (kao) trpim zaradi neuživanja klobas. :)[/quote]

Lahko bi bil kdorkoli…meni je mar za vsakega, ki ne uživa klobas:). Rada bi pomagala…altruizem in to:)).[/quote]Lahko mu častiš sladoled v obliki klobase…. če že glih želiš pomagat 😉

Ma kam si navalila s tem mesom?
Samo da še fprašam a ti ješ samo tiste klobase ki so 15+ al tut une podmerske? :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Lahko bi bil kdorkoli…meni je mar za vsakega, ki ne uživa klobas:). Rada bi pomagala…altruizem in to:)).[/quote]
To je zdaj problem..Dva altruista….Rešitev je kompromis…Tebi dam klobaso, ti pa meni sladoled. :)[/quote]

Še vedno si ti brez klobase, jst se lahko odpovem sladoledu:).

Lahko bi bil kdorkoli…meni je mar za vsakega, ki ne uživa klobas:). Rada bi pomagala…altruizem in to:)).[/quote]Lahko mu častiš sladoled v obliki klobase…. če že glih želiš pomagat 😉

Ma kam si navalila s tem mesom?
Samo da še fprašam a ti ješ samo tiste klobase ki so 15+ al tut une podmerske? :))))[/quote]

Si že videl tak sladoled?:)
meso me dela človeško:))). A ti tut vegi?:))
Jem samo nadpovprečne…veš, življenje je prekratko, zato ga je treba uživati ZDAJ:).

Lahko mu častiš sladoled v obliki klobase…. če že glih želiš pomagat 😉

Ma kam si navalila s tem mesom?
Samo da še fprašam a ti ješ samo tiste klobase ki so 15+ al tut une podmerske? :))))[/quote]

Si že videl tak sladoled?:)
meso me dela človeško:))). A ti tut vegi?:))
Jem samo nadpovprečne…veš, življenje je prekratko, zato ga je treba uživati ZDAJ:).[/quote]Zdej samo še napiš, da jih goltaš v enem kosu, da te ne bomo imeli za đuboks, če bi jedla narezane na koleščke….. :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Zdaj vem, zakaj si pred dnevi moške spraševala za podatke (cm). Da bi nas lahko uvrstila kam spadamo. 🙂
In zdaj je konec z mano, ker me bo ribica pohrustala, da bo lahko postala bolj človeška 🙂


Je razlika ali si klobaso lastiš ali pa konzumiraš. 🙂

Si že videl tak sladoled?:)
meso me dela človeško:))). A ti tut vegi?:))
Jem samo nadpovprečne…veš, življenje je prekratko, zato ga je treba uživati ZDAJ:).[/quote]Zdej samo še napiš, da jih goltaš v enem kosu, da te ne bomo imeli za đuboks, če bi jedla narezane na koleščke….. :)))[/quote]

Za klobase si je treba vzeti čas…nič na silo in nič na hitro. Nisi vedel?:))) Ti si po naravi bolj neučakan?:))) Vse na horuk, a ne:).


Zdaj vem, zakaj si pred dnevi moške spraševala za podatke (cm). Da bi nas lahko uvrstila kam spadamo. 🙂
In zdaj je konec z mano, ker me bo ribica pohrustala, da bo lahko postala bolj človeška 🙂


Je razlika ali si klobaso lastiš ali pa konzumiraš. :)[/quote]

Ah ne, nobenega kalkuliranja, samo načrtovana spontanost:)))).

Glej, tisti ki si lasti klobaso, jo tudi konzumira. Ko enkrat doživiš ta dotik, ta vonj endorfinov…si pečen:).


Kakšen altruist si mi ti to, če ne veš tega, da se altruisti samo razdajamo. Ob vsej altruistični brezpogojni ljubezni je zato največji užitek to, ko zavohamo vonj po pečeni ribici, ki postane pečena, ko sprejema semena naše ljubezni. 🙂


Kakšen altruist si mi ti to, če ne veš tega, da se altruisti samo razdajamo. Ob vsej altruistični brezpogojni ljubezni je zato največji užitek to, ko zavohamo vonj po pečeni ribici, ki postane pečena, ko sprejema semena naše ljubezni. :)[/quote]

What?:) Ravno zato, ker se zavedam vseh atributov klobase, želim da to inspiracijo doživijo tudi drugi:). Če jo dobiš (torej jo imaš v roki), jo poješ, a ne. Če bi klobasa predolgo krožila, bi se pokvarila:).

O kakšnih semenih ljubezni ti to?:))) Pri vas še ni deževalo, a ne…mate še vroče:))).


Res še ni deževalo. Vse okrog nevihte, le pri nas še vroče in sončno.
Zato raje razmišljam o sladoledu, kot o klobasah. 🙂


Res še ni deževalo. Vse okrog nevihte, le pri nas še vroče in sončno.
Zato raje razmišljam o sladoledu, kot o klobasah. :)[/quote]

Pametno:). Ti si pameten:). No, tudi pri nas je še lepo vreme, ne duha ne sluha o kakšnem dežju:).

Alo ljudi, tema je o S.LA.D.O.L.E.D.U. e o klobasah :)))

Kaj jeste ko posezete po sladoledu? Jaz mam najraje kornete. Njam..najprej pogrizemuno trdo cokolado na vrgu in ostale mrvice, potem se lotim sladoled in nato izmenicno grizljam se kornet mmmmm

Dobro, da si me spomnila na sladoled. Ker sem vmes pridno pospravljala in pomivala (multi-tasking ob pisanju na MON), se bom nagradila s sladoledom (lučko). Predlogi? :))

Dobro, da si me spomnila na sladoled. Ker sem vmes pridno pospravljala in pomivala (multi-tasking ob pisanju na MON), se bom nagradila s sladoledom (lučko). Predlogi? :))[/quote]

Na dopustu tudi pomivaš, pospravljaš ? Pridna 😀

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close