Loto 70 krog 2013
evo temica v kateri pa res upam, da bomo vsi dobronamerni in proaktivni
vsakdo (registriran/a!!) naj mi napiše eno številko od 1 do 39.
Vplačal bom vsaj 8. na sistemskem … tudi Loto Plus ☺ in Lotka ☺
zadetka pa ne bom delil ☺♥
70 krog je danes za Loto (če de ne motim ?) ☺
Jack pot je šele v petek … je še čas
še 3 manjkajo
eno bom sam dal
(ena je na rezervi, ker je od neregistriranega)
popolnoma smo pušnili v številkah — niti ena ni bila izžrebana ☺
smo pa zadeli “koncept” — skupaj 2 in skupaj 3 (zaporedoma) kot je bilo izžrebano ☺
Imamo pa še veliko idej! Dr, E, K.(ardelj)[/quote]
he he he … jih ima generator števil na Lotu tudi — sam en križec narediš, pa “zmagaš” … Krištof oz. njegovi v kabinetu so ga pa sral z dolgimi elaborati …
No, ta tema se je potem nadaljevala
Igral leta ampak sem ob zadnji podražitvi nehal! Kur_c pa takšno nategovanje/norčevanje iz raje, ki jim prinaša denar za njihove bajne plače!
Kar je preveč je pa preveč v tem babanastanu!
Gredo podražit za ekskluzivnih 50 % in znižajo dobitke za 4-ico itn, osnovbega sklada pri tem sploh niso zvišali, ostaja pri bednih 250 k€ in je najnižji v celi srednji in vzhodni Evropi!
Nato pa še KRONA vsega.
Reklamirajo kako je loto sedaj po novem z večjimi dobitki, kako je ugodnejši od prej!!
A 50%(!) podražitev pa skrijejo in je niti z besedico ne omenijo!
Večjega norčevanja od tega še nisem videl ne doživel!
Forum je zaprt za komentiranje.