Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ločitev in poraz

ločitev in poraz

Jaz sem v ascendentu tehnica, podobna tej, ki jo Justica z zavezanimi očmi drži v rokah. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ti se kar sleci, potem pa bova preverila, če se ujemamo z levinjami. :D[/quote]

Mal je še prezgodaj za pižamo. :)))))[/quote]

Te hladi v noge, jaz nikoli ne spim v pidžami? Saj si omenjala masažo, slaba prekrvavitev, kdaj je bilo nazadnje? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jaz sem v ascendentu tehnica, podobna tej, ki jo Justica z zavezanimi očmi drži v rokah. :D[/quote]

To je še bolj zaskrbljujoče. Namreč, dvojčka sta večkrat zmedena in neuglašena. Tehtnica pa se nikakor ne more uravnovesiti, vedno jo bolj vleče na eno stran. :))) No, saj se hecam. Očitno si izrazito “zračna kombinacija”. Tak, miselen poba. :))) Kaj pa luna?

Mal je še prezgodaj za pižamo. :)))))[/quote]

Te hladi v noge, jaz nikoli ne spim v pidžami? Saj si omenjala masažo, slaba prekrvavitev, kdaj je bilo nazadnje? :)))[/quote]

Hm, mene kar zebe. Res imam slabo prekrvavitev.

Jaz sem v ascendentu tehnica, podobna tej, ki jo Justica z zavezanimi očmi drži v rokah. :D[/quote]

Pha, to je tvoja obramba ? Bi pa ja lahko kaj bolj racionalnega poudaril o sebi 😀

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Jaz sem v ascendentu tehnica, podobna tej, ki jo Justica z zavezanimi očmi drži v rokah. :D[/quote]

To je še bolj zaskrbljujoče. Namreč, dvojčka sta večkrat zmedena in neuglašena. Tehtnica pa se nikakor ne more uravnovesiti, vedno jo bolj vleče na eno stran. :))) No, saj se hecam. Očitno si izrazito “zračna kombinacija”. Tak, miselen poba. :))) Kaj pa luna?[/quote]
A ne da prijateljica? “Med dvomi, zmotami viseti, človeka ustvari ti nikar…!” Kaj je to neka napaka zrasla tam v šumi ob dravi, ki na 1000 m išče kostanje…~~

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Jaz sem v ascendentu tehnica, podobna tej, ki jo Justica z zavezanimi očmi drži v rokah. :D[/quote]

Pha, to je tvoja obramba ? Bi pa ja lahko kaj bolj racionalnega poudaril o sebi :D[/quote]

Tale Justica ima še bolj nevarno zadevo v rokah, ne samo tehtnico. :)))

Jaz sem v ascendentu tehnica, podobna tej, ki jo Justica z zavezanimi očmi drži v rokah. :D[/quote]

To je še bolj zaskrbljujoče. Namreč, dvojčka sta večkrat zmedena in neuglašena. Tehtnica pa se nikakor ne more uravnovesiti, vedno jo bolj vleče na eno stran. :))) No, saj se hecam. Očitno si izrazito “zračna kombinacija”. Tak, miselen poba. :))) Kaj pa luna?[/quote]

Luno imam v biku, v 7. hiši in v konjunkciji s Kironom.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

To je še bolj zaskrbljujoče. Namreč, dvojčka sta večkrat zmedena in neuglašena. Tehtnica pa se nikakor ne more uravnovesiti, vedno jo bolj vleče na eno stran. :))) No, saj se hecam. Očitno si izrazito “zračna kombinacija”. Tak, miselen poba. :))) Kaj pa luna?[/quote]

Luno imam v biku, v 7. hiši in v konjunkciji s Kironom.[/quote]

Aha, tudi ti imaš prizemljena čustva. Tudi moja luna je v zemeljskem znamenju. :)) No, mal heca, saj ne verjamemo v to.

Luno imam v biku, v 7. hiši in v konjunkciji s Kironom.[/quote]

Aha, tudi ti imaš prizemljena čustva. Tudi moja luna je v zemeljskem znamenju. :)) [/quote]

Neverjetno, kakšna duhovna skladnost in ujemanje na višjih ravneh med nama, a ne? phaha :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Aha, tudi ti imaš prizemljena čustva. Tudi moja luna je v zemeljskem znamenju. :)) [/quote]

Neverjetno, kakšna duhovna skladnost in ujemanje na višjih ravneh med nama, a ne? phaha :)))[/quote]

Zato ti intuitivno veš kdaj imam zategnjene mišice v vratu….:))))

Draga MON publika tu ste imeli demonstrativen prikaz (mlajših) monovcev kako se zaseje seme ločitve, ki vodi v neizbežen poraz.
Začne se čisto nedolžno z dvema akterjema, nakar se jih pridruži še eno par, potem se začnejo dogajat čudne stvari, da navidez nenevarna srnica požre nič hudega slutečega prička, pri tem frči perje, razpase se alergija, da bi zadevo za silo sanirali nekdo predlaga mazanje z oljem in ko so končno že vsi namaščeni, zadeva zdrsne nekam….. 😀

Samo, a antilopa ima take noge kot srnica?
Tako lepe ali tako kosmate? :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Kosmate niso, ali so lepe, pa bi oceno prepustila opazovalcem (moškim).

Kosmate niso, ali so lepe, pa bi oceno prepustila opazovalcem (moškim).[/quote]Se strinjam. 🙂
Naj kak moški opazovalec poda oceno, prosim…, da ne bomo zabredli predaleč stranpoti domišljije. 😉 :)))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Kosmate niso, ali so lepe, pa bi oceno prepustila opazovalcem (moškim).[/quote]

Moškim, ki imamo slabšo predstavo in domišljijo, moraš vedno podkrepiti z vizualnim gradivom, da ne prehaja do nesporazumov. On je že mislil, da imaš kosmate kot srna, mogoče bi kateri vprašal, če imaš tako tanke kot srna.

Torej nekaj takšnega?
[img]http://farm6.static.flickr.com/5205/5377673281_b8702d5dae.jpg[/img]

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kosmate niso, ali so lepe, pa bi oceno prepustila opazovalcem (moškim).[/quote]Se strinjam. 🙂
Naj kak moški opazovalec poda oceno, prosim…, da ne bomo zabredli predaleč stranpoti domišljije. 😉 :)))))[/quote]
Brez vizualnega gradiva ne bo nič, da ne bomo delali Antilopi krivice. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close