ločitev in poraz
Poglej, kaj jepojedla njena bližnja sorodnica…. Raslinojedka in požre živega ptička! :((
Si lahko zamisliš, kaj bi naredila z nežno prepeličko, kot je Katenjka? Grozljivka! :))))
[youtube]sQOQdBLHrLk[/youtube][/quote]
Ojej…bi bil pravi masaker :))
Poglej, kaj jepojedla njena bližnja sorodnica…. Raslinojedka in požre živega ptička! :((
Si lahko zamisliš, kaj bi naredila z nežno prepeličko, kot je Katenjka? Grozljivka! :))))
[youtube]sQOQdBLHrLk[/youtube][/quote]
Ojej…bi bil pravi masaker :))[/quote]
Jaz bi stavil na Antilopo, čeprav Katenjka ni od muh. 😀
Mogoče tam po principu sklada, last in first out, ti bo matjažko to razložil…
FIFO ali pa še bolje po krožnem sistemu ’round-robin’ (vse se zberete na kupu, potem pa vam lepo dodeljujem časovne rezine). :D[/quote]Pa matjažek… Kako si me to (nezavedno??) napačno citiral noo…?
… da ne pride do popolnega zastoja, saj veš filozofi za mizo, ko ma vsak samo eno paličico~~
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Ojej…bi bil pravi masaker :))[/quote]
Jaz bi stavil na Antilopo, čeprav Katenjka ni od muh. :D[/quote]
Sodeč po pisanju obeh (pa ne le od danes) bi res že bil čas, da se zgodi chick fight 🙂 Matjažko, a nisi ponosen, da si ravno ti protagonist “njunega” dogajanja ?
Jaz bi stavil na Antilopo, čeprav Katenjka ni od muh. :D[/quote]
Sodeč po pisanju obeh (pa ne le od danes) bi res že bil čas, da se zgodi chick fight 🙂 Matjažko, a nisi ponosen, da si ravno ti protagonist “njunega” dogajanja ?[/quote]
Zmedena_samica, ti si očitno zamudila tisto mehiško nadaljevanko med mano in snežnim leopardom. :))
Jaz bi stavil na Antilopo, čeprav Katenjka ni od muh. :D[/quote]
Sodeč po pisanju obeh (pa ne le od danes) bi res že bil čas, da se zgodi chick fight 🙂 Matjažko, a nisi ponosen, da si ravno ti protagonist “njunega” dogajanja ?[/quote]
Mah, kaj naj, če se ženske mečejo za mano? Imaš kak nasvet ? phaha :)))))))))))))
Mogoče se Antilopa neopravičeno počuti ogrožena od mlajših tekmic, posebej Mariborčank. Očitno premalo zaupa v svoje lastne adute, ki pridejo z izkušnjami, ali pa jih ne zna vnovčiti :))))
Bla, bla, bla…po moje te daje prebava zaradi požrtega perja :D[/quote]Alergija, apčiiih.. ker je puh frčal vsepovsod… no midve z zmedeno samico imava bolj angora dlako ccccc
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Sodeč po pisanju obeh (pa ne le od danes) bi res že bil čas, da se zgodi chick fight 🙂 Matjažko, a nisi ponosen, da si ravno ti protagonist “njunega” dogajanja ?[/quote]
Zmedena_samica, ti si očitno zamudila tisto mehiško nadaljevanko med mano in snežnim leopardom. :))[/quote]
Kot da mi je res mar za tovrstne limonade, le trenutek za čvek želim ujeti – no hard feelings, ok ?
Bla, bla, bla…po moje te daje prebava zaradi požrtega perja :D[/quote]Alergija, apčiiih.. ker je puh frčal vsepovsod… no midve z zmedeno samico imava bolj angora dlako ccccc[/quote]
Res je in moja je polna grint :)))
Sodeč po pisanju obeh (pa ne le od danes) bi res že bil čas, da se zgodi chick fight 🙂 Matjažko, a nisi ponosen, da si ravno ti protagonist “njunega” dogajanja ?[/quote]
Mah, kaj naj, če se ženske mečejo za mano? Imaš kak nasvet ? phaha :)))))))))))))
Mogoče se Antilopa neopravičeno počuti ogrožena od mlajših tekmic, posebej Mariborčank. Očitno premalo zaupa v svoje lastne adute, ki pridejo z izkušnjami, ali pa jih ne zna vnovčiti :))))[/quote]
Ne, Matjažko, mene skrbi, če se vi dvojčki ujemate z nami levinjami. :))
Alergija, apčiiih.. ker je puh frčal vsepovsod… no midve z zmedeno samico imava bolj angora dlako ccccc[/quote]
Res je in moja je polna grint :)))[/quote]olepševalna okoliščina, če le si na moji strani :))))
Sicer pa antilopa, meni se zdi tvoje pisanje po tistem, kar sta imela s snoopyjem, nekam boljše… mogoče pa še imaš kaj možnosti pri matjažku no, jaz na tvojem mestu ne bi še čisto obupala :))))
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Mah, kaj naj, če se ženske mečejo za mano? Imaš kak nasvet ? phaha :)))))))))))))
Mogoče se Antilopa neopravičeno počuti ogrožena od mlajših tekmic, posebej Mariborčank. Očitno premalo zaupa v svoje lastne adute, ki pridejo z izkušnjami, ali pa jih ne zna vnovčiti :))))[/quote]
Ne, Matjažko, mene skrbi, če se vi dvojčki ujemate z nami levinjami. :))[/quote]
Sem slišala že večkrat, da dvojčki radi lažejo…tako, da antilopca pazi :))
Sodeč po pisanju obeh (pa ne le od danes) bi res že bil čas, da se zgodi chick fight 🙂 Matjažko, a nisi ponosen, da si ravno ti protagonist “njunega” dogajanja ?[/quote]
Mah, kaj naj, če se ženske mečejo za mano? Imaš kak nasvet ? phaha :)))))))))))))
[/quote]
Iz posmeha razumem, da nasveta ne rabiš.
Forum je zaprt za komentiranje.