Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ločenci in ločenke

Ločenci in ločenke


Ne vem, zakaj slišiš samo to. Jaz slišim tudi obratne zgodbe, take kjer moški dovolijo ločitev in živijo naprej. Mogoče se ukvarjaš le z zgodbami, kjer vlada nek nasilje in izsiljevanje v odnosu. Tam je logično, da se bo le to še stopnjevalo ob ločitvi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


in potem ločenke na MON_u iščejo desce z otroki ☺☺☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Robi ni še nikoli nič povedal, je pa veliko pisal!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


Robi ni še nikoli nič povedal, je pa veliko pisal![/quote]
Ja, Paco pove več. 🙂

Ker hoče sebi dokazati, da je sposobna, pa čeprav se gre le za tolažbo.

Mislim, da se ženska tudi ne loči kar tako. Da ji je res že skrajno hudo, da se gre ločit. Da je resnično sposobna po/trpet in kljub žalosti in prizadetosti, še vedno dolgoročno ne zameri in dolgoročno ne goji občutkov jeze, sovražnosti, obsojanja.

Bi rekla, da je ženska veliko bolj pripravljena vztrajat v odnosu, se prilagajat, in nekatere, (to res ne vem zakaj), tudi “boriti” za odnos.

Mislim, da se ženske večkrat počutimo krive, če gre kaj v odnosu narobe, kot pa moški partnerji.

Se je tvoj bivsi moz zapil?

O koliko primerih pravzaprav govoris?

Se zavedas da pises neumnosti in da posredno zalis tiste o katerih je tema odprta?

Ta svoj feministicni naboj raje odvrzi, ker ni privlacen nikomur.

v bistvu … ločenke in ločence bi bili treba kremirati … v opozorilo, da se dana beseda drži!!

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Da si ne boš kej storil!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


Da si ne boš kej storil!!![/quote]
a šteje, da sem si odprl piksno pera ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Da si ne boš kej storil!!![/quote]
a šteje, da sem si odprl piksno pera ☺[/quote]
Dve morta bit! Ne prva ne druga ne bo ljubosumna!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


a šteje, da sem si odprl piksno pera ☺[/quote]
Dve morta bit! Ne prva ne druga ne bo ljubosumna!![/quote]
bojo 3 … da si prvi dve lahko opomoreta, pa se malo pozabavata v košu za embalažo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Moški ne zahteva običajno ločitve zato ker njemu je ”vseeno” bolj ali manj… za moškega je lajf z tečno ženo ank lajfu z tečno cimro samo dai ma prstan gori ki ga utesnjuje (malo ali veliko) in da ga v cimro ne namaka 1x na mesec/teden (ali pač?)

Kako večina žensk pri 40tih in 35 ločenk čisto vredu shaja če pa jamrajo po monu kako ni dobrih dedcev… pol jim že nekaj manjka ali pač ne?

point je v tem ker moški ko gre v zakon zastavi svobodo ženska pa srečo… ampak moški smo tisti ki vseeno želimo svobodo ženske pa to dela NESREČNE ker si mislijo da nam ni nič do njih in zakona.

Višjega cilja (zakon in družina) pa ni, to je nek hokus pokus kot je reko Robi prefinjen način nadvlade žensk…

ženskam je dejansko uspela SUPER ULTRA poteza ko so skozi zadnjih 50-100 let uspele prepričat javno razmišljanje (tudi velikega dela moških) da je družina in ženska beseda in prilagajanje tisti VIŠJI CILJ njihovega udejstvovanja.

To je manever ki bi ga zavidali vsi ministri in doktorji propagande od Goebbelsa naprej….

Naš čas na tem planetu je prekratek za postavitve nekih ciljev ki v nas tlačijo našo naravno prvino ki se imenuje sebičnost, in ta sebičnost bruha ven dan za dnem in najbolj ta sebičnost bruha ven v parih in skupnostih tesno povezanih med seboj in pride do trenj. Kolektivno delo daje rezultate v + ampak daje rezultate tudi v minus ki jim lahko rečemo kolektivna lenoba kjer bi se vsak na nekom šlepal enega pa napizdijo (ker je pre mehki da bi se postavo za sebe) da dela za vse.

in kolektivna lenoba se dostikrat izkaže pri moškemu v zakonu ampak glavni vzrok te lenobe in brezskrbnosti do zakone je zato ker je cilj zakona oz partnerske zveze narejen KONTRA moški naravi in je v 90% prilagoje ženski (če ne kar 100%) začenši pri monogamiji ki je moškemu libidu NESMISELNA ženski pa ”sveta” pa delanju v skupno dobro namesto ”močnejši zmaga in si vzame/pribori” in tega je še ogromno.

In tu so posledice moškega brezbrižja v zakonih in dejstva da več žensk zahteva za ločitev ker se počutijo (in tudi so) paradni konj zakona, ampak kaj ko so si z definiranjem zakona SAME izbrale lastno pot v pogubo. Nekoč je bil zakon v patriarhalnem ”pravu” družine bolj oblika zveze da so otroci podedovali lastnino mož pa je še vedno ostal MOŠKI ne copata ženski.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


čist tko: a mora tebe vsaka posiliti, da ga od tebe faše ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Odvisno ali se gre za samostojnega ali pa nesamostojnega moškega.
Moški, ki ni sposoben poskrbeti zase, ima od tečne ženske še vedno korist, če mu kuha, pere…..

Zato, ker so ženske žal sposobnejše samostojnega življenja, kot moški. Večina moških bo tolerirala slab zakon. Tu pa tam kakšen skok čez plota, slaba volja, tečna baba, to za večino moških še vedno pomeni boljši lajf, kot biti sam. Samo, da je kosilo skuhano in bajta čista.

Ženske so bolj picajzlate in so raje ločene, kot v slabem zakonu.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ti si pa pameten pob.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close