Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › LJUBLJANSKE KOKOŠI LJUBLJANSKE KOKOŠI seba111 03.03.2014 ob 19:50 zadnji odgovor 03.03.2014 ob 20:40 Uh jaz ne bi bil tako kritičen. Morda so res malo bolj fine ampak drugače pa kar ok. Se da lepo pogovarjati z njimi 🙂 Prijavi https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw lucky.me 03.03.2014 ob 20:40 zadnji odgovor 03.03.2014 ob 20:40 Te ne zmerjajo več s podeželanom? 🙂 Prijavi 1 2 3 4 5 6 Forum je zaprt za komentiranje.