Ljubezen po domače
gledalka, 02.09.2025 ob 14:07
No pa smo le dočakali novo sezono! Mal mi je sumljiva ta zgodba, da Pablo ni dobil pisem, mislim, da je večini žensk estetsko všeč, pa karakterno tudi izgleda fajn. Pa Dule mi tudi deluje, kot da je ženskam všeč. Kje so pa vsi ostali kandidati npr. Sandi?
sem pogledalo malo iz firbca, ne vem kako lahko to gledate, pa saj je polovica najmanj teh žensk prfuknjenih koz z nekimi rinkami v nos, s čudnimi frizurami, napihnjenimi žnablami, psiho-maničnih babah, groza, kdo bo to vlekel na svojo kmetijo, saj niso nori, ali pač
Da meni kdo pripelje takle “cvet” groznih žensk, pobegnem.
Sonja izgleda vsa ponesrečena od operacij.
Vesna, posušena, postrižena kratko k dedc, to je čisti odpis.
Manuela, zgleda vsa zadeta, k tko počas govori, preluknjana tetovaže, umetna. Stalno v skrbeh da bi mogla ona za tipa kaj naredit. Ženska trdno zasidrana v lastnih iluzijah kako bi mogl neki bit.
Maja, modri lasje (??!?), roke in stegna, noge..vsa počečkana od tetovaž kot da jo je kak otrok celo porisal. Fuj fuj fuj.
Oksana, debela.
Suzana, še bolj debela, kit, slon, spet vsa počečkana od tatoojev. Fuj.
Sem raje peder kot da imam kako od teh.
Forum je zaprt za komentiranje.