Splash › Forum › Starševski čvek › LJ1 , LJ2 LJ1 , LJ2 sama ema 29.01.2025 ob 22:10 zadnji odgovor 29.01.2025 ob 22:10 Kadarkoli odprem tv (slo1 ali2) , se med oddajami vrtijo odlomki iz Eme. Kdaj bodo že nehali s tem? Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.