Lie!
yes baby, because they’re lying to u too ?♀️ no one is really honest, so fck it https://www.instagram.com/reel/DHuUBdgINZW/?igsh=MWVuejNubGp3aWZvbQ== .
pickY forever https://www.instagram.com/reel/DI7gqSzTdEq/?igsh=MXVkMTkzN3F6cDVzag== . .
???… he’s cutie https://www.instagram.com/reel/DMdqKB0uIt7/?igsh=MXg5b3BldXllMGdmNA== .
jah, saj lažnivcev je res vsepovsod.. poglej na monu, slabo ti rata ob branju, ko točno veš, da laže in bo nekdo nedolžen nasedel. ampak a veš kaj? jaz kljub temu ostajam zvesta sama sebi in se ne bom zaradi takih spreminjala na slabše. povem resnico o sebi. kdor je noče slišat, kdor jo po svoje izkrivlja, da bi njemu sedlo v njegovo izkrivljeno sliko, njihova stvar. tko da, jaz bič ne bom nikoli, je pa res, da moški ljubijo prasice, videno na monu že vsa ta leta.
Eh, ni problema… lahko povemo tudi po pravici… vendar vprašanje, kako bi sprejela. ?
ohjaja, 03.09.2025 ob 16:43
Ze po kletvicah in trepalnicah se ji vidi, s kom se druzi. Jasno, da lazejo.
no, s politiki se ne druži, pa vsi vemo da glih tko lažejo ?♀️.. tko da nima veze ne videz, ne narodnost ne nič zunanjega, zgolj to, da pač ne marajo resnice in ljubijo laž.
Zartrose, 03.09.2025 ob 16:39
jah, saj lažnivcev je res vsepovsod.. poglej na monu, slabo ti rata ob branju, ko točno veš, da laže in bo nekdo nedolžen nasedel. ampak a veš kaj? jaz kljub temu ostajam zvesta sama sebi in se ne bom zaradi takih spreminjala na slabše. povem resnico o sebi. kdor je noče slišat, kdor jo po svoje izkrivlja, da bi njemu sedlo v njegovo izkrivljeno sliko, njihova stvar. tko da, jaz bič ne bom nikoli, je pa res, da moški ljubijo prasice, videno na monu že vsa ta leta.
@Zartrose
jah, saj lažnivcev je res vsepovsod.. poglej na monu, slabo ti rata ob branju, ko točno veš, da laže in bo nekdo nedolžen nasedel.
Ane?!
Clovek, ki laze in zeli z lazjo doseci dolocen cilj, mora imeti dober spomin.
Tale lloyd ga nima, jest ga imam. Pa se admin je.
Me je lepo zablokiral in ni sans, da oddam komentar.
Epic Fail, 03.09.2025 ob 17:41
Eh, ni problema… lahko povemo tudi po pravici… vendar vprašanje, kako bi sprejela. ?
hahahahaahahahahaha, ceprav je fake, se je pa tudi ona potem “ponizala” in znizala standarde, ker je s takmu pristala ?♀️ ker bodimo realni, zenske imamo lahko kogarkoli. vi moski pa zal ne
Anonimno 6825, 03.09.2025 ob 21:16
hahahahaahahahahaha, ceprav je fake, se je pa tudi ona potem “ponizala” in znizala standarde, ker je s takmu pristala ?♀️ ker bodimo realni, zenske imamo lahko kogarkoli. vi moski pa zal ne
Mislim, da laže, to je slabo. https://www.youtube.com/shorts/iLPegA8KPCg –geometry dash 2
Forum je zaprt za komentiranje.