Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek LEPI -KAJ JE TO

LEPI -KAJ JE TO

Kar naprej berem o lepoti-ženski ali moški, privlačnosti….
V različnih medijih je vse polno slik lepotic in privlačnih moških-tudi ali predvsem photoshopingiranih.
Kaj pa v resnici-se mi samo zdi ali nas je večina povsem povprečnih-ali pogosto srečujete v okolici, soseska , služba, trgovina-kakšne zanimive ljudi. ( upoštevajoč osebni okus)
Ne vem zakaj , ampak meni se tako redko zgodi, da se mi zdi kdo zares privlačen že na prvi pogled-lahko je sicer videti dobro, pa odbije ostalo-ni karizme…

Zgolj vprašanje

Ce bom videl javim 🙂

Moram reči, da že dolgo nisem srečala moškega, ki bi bil tako privlačen, da bi me na rit vrglo. K sreči se ne odločam samo po kriteriju lepote. :)) Je pa precej moških, ki so zelo v redu za pogledat. Zanimivo je, da Ljubljana ne izstopa po lepoti moških, so precej lepši v drugih krajih Slovenije (Primorska, Gorenjska).

Itak pa ni preveč dobro imeti zelo lepega moškega – obstaja nevarnost zagledanosti vase. :))

Povprečen človek enači LEPOTO z fotogeničnostjo.

”Beauty is in the eye of the beholder”

ampak mi pač po domače rečemo da je lepa oseba tista ki na sliki potem tudi dobro zgleda + ima še neke kriterije (objektivne kot so recimo določene mere ali vsaj blizu tem meram)

Nikoli nebo 100% moških reklo za eno da je lepa ali najbolša (obratno enako) ampak običajno če postavimo žensko pred 10 moških in če jih več kot 7 reče da je dobra/luštna potem tudi najverjetneje to je.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ne bom m otil, samo ena pripomba. Ce moski rece zenska da je cedna potem to ne pomeni da je lepa ampak da ni ravno grda 🙂

Uff jaz sem pa včeraj v eni neznani družbi srečala toooolik privlačnih ljudi (obeh spolov), da kar nisem mogla verjet. V užitek mi je bilo počveketat z njimi. 😉

Si “dvosmerna”, a ne? 🙂 hehe
Za moškega težko ocenim ,kateri je privlačen, ker sem pač heteroseksualec. Lahko samo z estetskega vidika rečem, če bi bil kipar ali fotograf, kakšen moški je lep. Za Georga Clooney-ja recimo ne kapiram, zakaj je toliko ženskam všeč.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Meni so recimo lepe ostre aristokratske arijske poteze, niso mi pa takšni tipi ljudi simpatični, ker to mogoče po krivici povežem s strogostjo, hladnostjo, hinavščino… in sicer obeh spolov. Ženske smo vedno malo biseksualne, in tudi moški so bolj, kot to večina prizna. Izraz biseksualnosti ‘strogo heteroseksualnih’ moških so teamski športi, npr nogomet.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Si “dvosmerna”, a ne? 🙂 hehe
Za moškega težko ocenim ,kateri je privlačen, ker sem pač heteroseksualec. Lahko samo z estetskega vidika rečem, če bi bil kipar ali fotograf, kakšen moški je lep. Za Georga Clooney-ja recimo ne kapiram, zakaj je toliko ženskam všeč.[/quote]

Meni tudi ni jasno, zakaj je tolikim ženskam všeč Brad Pitt.

no, pa dej!!!!

Si “dvosmerna”, a ne? 🙂 hehe
Za moškega težko ocenim ,kateri je privlačen, ker sem pač heteroseksualec. Lahko samo z estetskega vidika rečem, če bi bil kipar ali fotograf, kakšen moški je lep. Za Georga Clooney-ja recimo ne kapiram, zakaj je toliko ženskam všeč.[/quote]

Meni tudi ni jasno, zakaj je tolikim ženskam všeč Brad Pitt.[/quote]

meni tudi ne. ne rečam, da mi niso všeč razna znana imena iz sveta filma ipd, ampak v real -lifu so mi pa ponavadi všeč tipi, ki drugim niso-pa nimajo dveh glav, niso umazani ipd-ponavadi ne izstopajo, so bolj zadržani.. tega se pa na fotki ne vidi-odbijajo me kričači

Je, veliko jih je. Lepih, pametnih, zanimivih….
Zgolj odgovor :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Meni so lepi taki, ki imajo tudi element grdega … torej niso lepi v klasičnem smislu. George Clooney je recimo meni čisto prelep, da bi mi bil všeč.
Bi mi pa v oči padel recimo Breckin Meyer (iz Garfielda). Čista desetka.

http://www.google.si/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/35/Breckin_Meyer_by_Gage_Skidmore_2.jpg/220px-Breckin_Meyer_by_Gage_Skidmore_2.jpg&imgrefurl=http://en.wikipedia.org/wiki/Breckin_Meyer&h=289&w=220&sz=21&tbnid=Y519NPsX9OAQXM:&tbnh=90&tbnw=69&zoom=1&usg=__0_iG_EbIWT9RlBFtJkvi2TDSHFI=&docid=8JwNA8HM97LK4M&sa=X&ei=WkikUe7SNYXEPamNgeAK&sqi=2&ved=0CD8Q9QEwAQ&dur=486

Meni so lepi taki, ki imajo tudi element grdega … torej niso lepi v klasičnem smislu. George Clooney je recimo meni čisto prelep, da bi mi bil všeč.
Bi mi pa v oči padel recimo Breckin Meyer (iz Garfielda). Čista desetka.

http://www.google.si/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/35/Breckin_Meyer_by_Gage_Skidmore_2.jpg/220px-Breckin_Meyer_by_Gage_Skidmore_2.jpg&imgrefurl=http://en.wikipedia.org/wiki/Breckin_Meyer&h=289&w=220&sz=21&tbnid=Y519NPsX9OAQXM:&tbnh=90&tbnw=69&zoom=1&usg=__0_iG_EbIWT9RlBFtJkvi2TDSHFI=&docid=8JwNA8HM97LK4M&sa=X&ei=WkikUe7SNYXEPamNgeAK&sqi=2&ved=0CD8Q9QEwAQ&dur=486%5B/quote%5D

tole si pa dobro povedala, se podpišem

haha kjut No, torej, koliko vas brca žogo “s prijatelji”? Aja, tudi virtualni žogobrc šteje, da ne bi koga po krivem izpustili hehe

Lepota je relativen pojem. Enim je nekaj lepo, drugim ne. Težko je rečt kaj je lepota.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close