lepa želja ob začetku delovnega leta
Meni je to bilo neumno, ta 2. januar, prav neposrečen ostanek komunizma, ko ni bilo zadosti praznikov in so za dela proste dneve proglasili tiste, ki nimajo nikakršnega pomena. Raje bi uvedli sv tri kralje ali na primer datum zadnje bitke pohorskega bataljona kot simbolični prikaz idealizma ljudi, ki so še imeli nezlagane vrednote, ki jih ni zapackala državljanska vojna, zakamuflirana v narodnoosvobodilni boj, torej avtentično ljubezen do svoje zemlje in domovine, kot jo je stari šarh že do norosti vcepljal svojim sinovom, ko jim je dal orožje v še otroške roke…
Ampak še dobro, da je janša osovražen, da se lahko še vedno delimo na vaše in naše…
Drugi praznični kiks je pa 8. februar, ko za kulturni praznik proslavljamo smrt, morbidni_slovenci.press…..
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Forum je zaprt za komentiranje.