Lep grd, debel suh, bogat reven
Katenka, tako napadalne in agresivne ter proti drugim usmerjene ženske so redkost. Od kod ti toliko sovraštva?
Svetujem ti, da me pustiš pri miru. Ne vtikaj se vame. Ne beri me, ne odgovarjaj na moje poste. Če imaš ti težave, je to tvoj problem, ne moj. Zato me pusti, prosim na miru.
Verjetno si pač ena kvazi terapevtka, zato tak cirkus zganjaš.
Jaz kdaj tebe napadam? Ne, ker te ne poznam, ker me ne zanimaš in ker imam sama s sabo dela dovolj. Ti pa očitno si mis popolnosti in se spravljaš na ženske na forumih. Če ti je to v veselje, ti pač naj bo.
Za vsako rit se enkrat najde palica, tudi zate se bo.
Aja, tebi ne, ker ti si mis popolnosti. Lepa, pametna, popolna ženska, ki ima popolnega moškega.
Katenjka, ne da se mi več ukvarjat s tvojimi izpadi. Očitno nimaš drugega dela kot težiti neznancem in jim grenit življenje. Če ti je to v veselje, počni še naprej. Vidim, da si obsedena z ljudmi, ki jih ne poznaš. Nenavadna, bolezenska obsedenost.
Meni se ne da več ukvarjat s tabo. Me ne zanimaš.
Veliko veselja v tvojem hobiju. Adijo.
Forum je zaprt za komentiranje.