Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Lene punce

Lene punce

Na MONu kup žensk, ki se pritožujejo, da moški nič ne migamo. V reali pa je tako, da ne najdem nobene ženske, ki bi bila za šport.
Hodim v gore, plezam pa še par drugih športov. Pa vedno naletim na punce, ki jih to moti. Nekaj časa je ok, potem pa punca postavlja vse več zahtev. V stilu plezanje ali ona.
A je sploh kje kakšna športna, preprosta normalna punca? Ali pa vse samo lokalčki, šoping, pedikura, manikura?

Realnost je taka, da bi vsi vse imeli idealno in se noben ni pripravljen nič prilagodit, ker se počuti pri tem preveč ogroženo. No, tako jaz vidim realo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

A ni prav na tem forumu ena taka z obratnim problemom – ne najde družbe za svoje športne hobije? Dajta vidva združit moči že zato, da bosta videla, da ni nemogoče najti podobno mislečega človeka drugega spola.

Na tem forumu je kup žensk, ki se imajo za športne pa v resnici ni nič z njimi. Ženski samo omeniš plezanje, triatlon, padalstvo pa te že ima za norega.

V mislih imam točno določeno eno samo osebo.

Ah ja kako slavno tekačico ali pa fitniserko. Hvala lepa.

Potem pa ni čudno, da se ti tako godi, če takole prenagljeno sklepaš. Malo se zamisli nad sabo.

Sklepal sem, da imaš v mislih temo o rekreaciji spodaj. Sem jo prebral. In četudi bi se mi zdela tista oseba ok, mene zanimajo samo samske.

Kot rečeno, prenagljeno sklepaš in tako je verjetno tudi pri puncah in potem si tam, kjer si.

Mitjok,

verjetno je problem v tem, da punci posvečaš premalo časa, športu pa preveč. Sama imam zelo rada športnike, ampak mi je pa tudi zelo pomemben čas, ki ga preživiva skupaj. In če tega ni, se bo vsaka punca pritoževala. Če si v vezi, se je treba temu primerno obnašat, ženske smo pa pač take sorte, da rabimo veliko pozornosti…


Razen, če si tekačica in hodiš na maratone. Opa.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Plezanje, triatlon in padalstvo…nič od tega me ne mika oz se mi je prezahtevno, preveč nevarno ali celo predrago….tek, kolesarjenje pa igre z žogo so mi špica, vse ostalo pa mi je kot eksotika, ki me res ne pritegne; me niso kot otroka, niti sedaj v odrasli dobi ni drugače.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Vidiš, saj to je to, nobene to ne pritegne. Jaz bi pa to počel v dvoje.

Kaj pa če bi se ti malo prilagoil in začel delati tudi tisto, kar počne npr simpatija? Tudi na tak način potem lahko nekaj delaš v dvoje. Osebno ne poznam nobene ženske, ki bi se pečala s športi, katere si navedel, nekaj tipov že, toda punce pa res nobene…zato ti svetujem prilagoditev.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Samo ali iščeš punco s katero bosta med drugim v prostem času tudi športala skupaj ali iščeš eno, ki bi ji bil tako všeč, da bi jo videl kako se ti prilagaja?

Ker sem že prevečkrat videla kako dva natrenirana športnika ne najdeta športa, ki bi ga počela skupaj in potem poslušam zgodbe parov: ‘Ampak ne razume me, JAZ rabim it tečt!’, oni drugi pa:’ JAZ rabim in smučat pa me on ne razume!’ Pa da ne omenim, da prvi tudi dobro smuča, drugi pa teče 3x na teden.

Kaj pa če bi se ti malo prilagoil in začel delati tudi tisto, kar počne npr simpatija? Tudi na tak način potem lahko nekaj delaš v dvoje. Osebno ne poznam nobene ženske, ki bi se pečala s športi, katere si navedel, nekaj tipov že, toda punce pa res nobene…zato ti svetujem prilagoditev.[/quote]

Čeprav na jesenski vikend je v Kalu in Ospu taka gužva, da komaj parkiraš avto pa še smeri so tako zasedene, da moraš celo malo čakat. In pol populacije tam je žensk. In plezajo dobro.. 6b in več naprej, torej sigurno trenirajo najmenj dvakrat na teden. Kako pa ti te zgrešiš?

Kaj pa je narobe s tem, če eden hodi plezat (sam oziroma s športnimi prijatelji), medtem ko drugi hodi tečt (sam oziroma s športnimi prijatelji)?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz ne hodim v OSp, saj ponavadi ne. Raje grem v gore. V plezališča pa bolj redko. Osp samo pozimi pa še to redko. Pa nisem nek ekstremni alpinist. Samo tja do 4000, 5000 grem, več ne.
Tudi padalstvo ni nek ekstremen šport. Bi bilo pa lepo imet s sabo punco. Tudi na MontBlanc ji ne bi bilo sile, če bi šla z mano. Turno smučanje je tudi zakon. Ni treba plačevat kart, uživaš v naravi, ni gužve. Saj ne pričakujem ekstremov, preprosto lažje ture v dvoje. Saj tudi na kak tek grem, samo tako v naravo, v gozd, ne na neke maratone po asfaltu. V fitnes pa me res n ihče ne spravi.

Kaj kompliciraš… Povabi tekačico na zmenek in nas bosta oba odrešila teh tem :)))

Torej ni problem v tem, da so punce kvazi športnice oz, da ne športajo ali pa celo, da so lene. Problem je v tem, da ne najdeš punce, ki bi šla skupaj s tabo kam?

Športajo že,amapk samo to tek, joga, pilates, aerorobika, fitnes… ne pa to v naravi. Jaz si želim take, ki ji moji športi ne bodo mimo. Saj ne da mora vse početi, ampak vsaj kaj pa morava imet skupnega. Do sedaj se mi je zgodilo, da so me vse hotele odvrnit od plezanja in letenja, jaz pa bi želel, da gredo z mano. Punce pa so celo mene hotele odvrnit od mojega početja.

Ahaaa. No, mene je naslov ‘lene punce’ malo zmotil. Jah, potem imaš tak problem kot večina ljudi. Najti moraš tapravo.

Ahaaa. No, mene je naslov ‘lene punce’ malo zmotil. Jah, potem imaš tak problem kot večina ljudi. Najti moraš tapravo.[/quote]
Težko bo najti primerno punco, če boste tako zacementirani v svoje ideale.

Treba je razumeti, da ni nujno, da so naša prepričanja edina ta prava in še zdaleč ni nujno, da so takšna, ki bi nam prinašala srečo in zadovoljstvo.
Le čemu se jih potem tako oklepamo ?

lej tega da ni punce,ki bi si želela na kmete in hodila s tabo športat ne verjamem še jaz bi se javila na tvoj oglas če že ne bi imela krasnega moža s kmetov in tudi že sinka in oba imava rada živali in šport pa tega nisva še vedela ,ko sva se zaljubila.Hodi več ven med folk mislim zvečer na fešte ,kjer punce samo čakajo take fante,če pa to že delaš delaš nekaj narobe.Po mojem ne bi smel že takoj na začetku ženske obsodit na propad ,ker pač ni plezalka,mogoče jo boš pa ti učil in se bosta povezala.samo ideja !lp

Naslov teme mi je čisto zgrešen,po pravici povedano.

Ne vem,zakaj ne daš oglasa (npr. OnaOn),da iščeš punco,ki je mahnjena na te športe,ki jih prakticiraš ti.
Pri meni plezanje in padalstvo odpadeta,ker se bojim višine, z veseljem pa sem v naravi (peš ali s kolesom).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close