Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek laži, prikrivanja

laži, prikrivanja

Vedno smo lahko boljši, vedno se najde kaj, kar bi lahko spremenili. Ampak za nazaj NE moreš več popravljati. Takrat si delala tako kot si čutila. Izgube se dogajajo…nekaj izgubiš, spet kaj drugega pridobiš. Ne moreš si cel lajf očitati.

Jaaaaaa…prav je, da drugim pustimo oditi, če je to njihova želja. Ne moreš biti egoistična. Odnose z drugimi ne jemlji kot odvisnost. Sprejmi tudi dejstvo, da smo si različni, da ni človeka, ki bi bil ustvarjen po tvoji podobi in bil vedno najboljši v vseh situacijah…takšen, da te ne bi mogel prizadeti. Ljudje, kateri so si naklonjeni, se najbolj ranijo, ker so si tudi najbolj blizu.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close