Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lahko uganete kako izgledam?

Lahko uganete kako izgledam?

Ugibajte. Da vidim, če uganete:)

Užaljene oči

Užaljeno čelo

Užaljen obraz

Užaloščen nos

Užaljena lica

Užaljena postava

Hahaha

Prfuknjeno izgledaš, ker tudi si prfuknjeno.

Naravno lepa in precej vitka.

Užaljene trepalnice

Užaljena ušesa

Užaljeni komolci in kolena

Vsa koža je užaljena z dlakami vred

Vsi notranji organi so užaljeni

Tudi voda in blato so užaljeni

Tudi stopinje in vse sledi, ki jih puščaš analogne ali digitalne…vse je užaloščeno in užaljeno.

 

.?

Prsata in fit.

.https://youtu.be/qcFQB8XPrko

you are full of stuff

.https://www.youtube.com/shorts/tho_gy9fhzk?feature=share

Okrogla kot žogica marogica, ne moreš se upreti da s hrano kompenziraš psihične težave.

Rjavi lasje, ki se čisto blago kodrajo, sivo modre oči, polt gladka, zobje čisto rahlo naprej in v blagi v.

V levem ušesu imaš pirsing.

Kolena še kar izrazita, kar te jezi.

In to je to.

Vprašanje postavljeno GPTju. Po tej razlagi je moral na pivo.

Videz “večno užaljenega človeka”:

Obraz je rahlo sključen, obrvi so pogosto potegnjene skupaj v en tak “užaljen lok”, ustnice stisnjene ali malo našobljene – kot otrok, ki mu niso pustili sladkarij. Oči imajo pogled “resno, spet ste to naredili?”, rahlo vlažen, kot da se je ravnokar skregal s svetom. Hodi z rahlo povešenimi rameni, kot da nosi breme vseh krivic tega planeta. In če sedi – roke prekrižane, pogled vstran, ampak vseeno vsake toliko preverja, če si opazil, da je užaljenOblači se nevpadljivo ali malo zamerljivo – kot da mu je vse pod častjo, ampak mu je še vedno pomembno, da opaziš njegovo tiho ogorčenost. Lahko ima tudi tisti “passive-aggressive” vibe, kjer se nič ne reče direktno, ampak vsaka beseda diši po zamero., taki ljudje znajo bit kar energijski vampirji – vedno nekje v kotu z oblakom drame nad glavo, pa še pričakujejo, da jih greš tolažit, čeprav si sam glih en šus od tega, da zabrišeš mizo..

Imaš dolge, temne ter  bujne lase, nosiš očala, si srednje visoka in imaš čokoladno zagorelo polt

Odgovor na objavo uporabnika
kaj pa če, 13.09.2025 ob 22:24

Rjavi lasje, ki se čisto blago kodrajo, sivo modre oči, polt gladka, zobje čisto rahlo naprej in v blagi v.

V levem ušesu imaš pirsing.

Kolena še kar izrazita, kar te jezi.

In to je to.

Kolena!?? Si fejst zmešan ali čisto malo.

Dedec.

Sedaj pa povej, da vidimo, kdo je uganil.

Zakaj bi ugibali, saj vsakič poveš veliko o sebi ☺️

Odgovor na objavo uporabnika
Užaljena, 13.09.2025 ob 19:45

Ugibajte. Da vidim, če uganete:)

Blond…

Urša Klakočar.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close