Kupim Helex
Odgovor na objavo uporabnika
xrobe, 14.01.2025 ob 19:35
xrobe, 14.01.2025 ob 19:35
Po nekih informacijah je odvajanje zasvojenca od Helexa, Xanaxa vsaj tako hudo kot odvajanje odvisnika od heroina. Pa toleranca se razvija. Za isti učinek je potrebno vzeti vedno večjo količino. Na začetku zadošča pol tabletke od 0,25mg, potem pa vedno več. Kriza. Odsvetujem. Vsi psihiatrični tableti so sranje. Čim manj tega sranja, idealno je nič. Vi hočete imeti zdravo živčevje, ne pa zastrupljeno.
Ni res, saj ne prime vsem 0.25. To mi je bil ko tiktak bombon. Brez težav s prekinitvijo.
Forum je zaprt za komentiranje.